У Чернівецькому обласному художньому музеї експонується фотовиставка «Ностальгія за прекрасним», приурочена до ювілею Хрещення Русі. Автор світлин – владика Савватій, архієпископ Київської і всієї України єпархії Російської православної старообрядницької церкви.
Архів за місяць: Липень 2010
Неподалік Рідківців у Новоселицькому районі під час археологічної практики студенти ЧНУ під керівництвом доктора історичних наук Сергія Пивоварова.у виявили унікальну пам’ятку – слов’янське поселення ремісників VIIІ-IX ст.
Ці три «В» найточніше характеризують пані-мера Новоселиці Марію Нікорич. Принаймні таке враження склалося після знайомства з цією жінкою.
Буковина – край гостинний, а ще – вельми тактовний і з «фантастичним» сервісом. Бо враження від візитів до аеропорту і на вокзал однакові і висловити їх можна загальним нецензурним інтернаціональним словом.
Гора причаїлася, вичікувала. Може, бува, люди схаменуться? Потім вона почала кректати, тріщати, викидаючи зі свого лона дерева з коріннями. І, нарешті, зрушила з місця, перекреслюючи людські сподівання та ламаючи долі...
Чи була готова нова буковинська влада до повені, які уроки винесла з минулого і що буде зроблене, аби мінімізувати наслідки стихії і запобігти людським втратам та матеріальним збиткам? Як будуть використані бюджетні кошти і чи не розкрадуть їх так само як 2008-го? На ці питання відповідає заступник голови ОДА, начальник обласного штабу з координації та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Чернівецької області Франц ФЕДОРОВИЧ.
Прояви брутального поводження з людьми моніторив в Україні представник Генерального Секретаря Ради Європи Аке Петерсен. Він вивчав також прозорість й ефективність судової реформи, що напряму пов’язане з правами людини, якими п. Петерсон опікується як керівник відповідного офісу РЄ.
Міністерство праці і соціальної політики України прийняло рішення про збільшення розмірів і спрощення системи надання житлових субсидій в країні. Головна мета заходів – захистити широкі верстви населення від тягаря нових тарифних навантажень. Саме для цього уряд розгорнув масштабну програму широкої соціальної підтримки, подібної якій в Україні раніше не бувало. Не випадково програму вже зараз називають соціальною парасолькою, яка зможе захистити всіх, хто потребує підтримки. Якою ж буде ця програма, в чому її особливості і що вона дасть у перспективі?
Літо – «гаряча пора» не тільки для туристичних фірм, перевізників, санаторіїв, баз відпочинку, але й для лікарів. На жаль, часто замість очікуваного оздоровлення надбанням морського відпочинку стають «пляжні хвороби».
Літо – пора не тільки відпусток, фруктів і овочів, а й період гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь. Їхні збудники – мікроби, безліч яких не тільки оточує нас, але й живе на поверхні шкіри... За сприятливих умов бактерії розмножуються із шаленою швидкістю. Небезпека цих мікроорганізмів – в особливій отруті, яку вони виробляють. Саме ці токсини спричиняють хворобу.
Захворіти можна, вживаючи інфіковане молоко, м’ясо птиці, яйця і продукти, виготовлені із них, рибу та страви з неї. Трапляються випадки, коли людина нездужає після вживання риби гарячого копчення, оселедців пряного посолу, смаженої риби, виробів з рибного фаршу