Сьогодні, 30 березня, у секторі інформації та зв'язків з громадськістю Чернівецької міської ради повідомили, що МКП «Міжнародний аеропорт «Чернівці» з 2 квітня призупиняє авіарейси за маршрутами «Чернівці-Київ-Чернівці» та «Чернівці-Ужгород-Чернівці».
Архіви за день: 30/03/2012
Парламентські вибори насуваються невблаганно, а рейтинг Партії регіонів проявляє тенденцію до постійного зниження. Тому влада мусить шукати засобів для його підняття. Особливе розчарування виборців викликало те, що «регіонали» не тільки не змогли реалізувати свої гасла «покращення життя вже сьогодні», але і довели до помітного падіння життєвого рівня більшості українців.
У двох підпільних лабораторіях 9 членів організованої злочинної групи упродовж року самотужки виготовляли та розповсюджували на території Чернівців психотропну речовину – амфетамін.
Таку думку висловив Андрій НОВАК, Голова Комітету економістів України, Проректор Європейського Університету, до якого редакція звернулася за коментарем щодо соціальної активності влади.
Життєвий рівень українців нині найнижчий у Європі. Гірше нас живуть лише молдавани. Багато співгромадян з ностальгією згадує радянські часи, вважаючи їх мало не «земним раєм». Особливість людської психіки полягає в тому, що ми схильні забувати погане, а повертаємося до всього доброго, що міцно вкоренилося у наших спогадах. Ще й пропаганда вміло промивала мізки, формуючи ідеалізований образ «щасливого життя під зорею Радянської влади». Офіційна статистика тих часів постійно порівнювала економічний розвиток СРСР з царською Росією, наводячи й справді вражаючі цифри значного промислового зростання. Але акцентувалося на виробництві металу, цементу, станків, автомобілів тощо. Проте для масового читача недоступними були реальні цифри споживання. У перекладі на загальнозрозумілу мову – як жили прості люди за царя, і як жили за Совєтів. Скільки могли купити їжі, одягу, взуття. Недарма конкретні дані ховали у різних «спецхранах»: знайомство з ними здатне було викликати шок у пересічного радянського обивателя.
До газети звернулася одна з організацій міста, яка отримала від банку, в якому обслуговується, листа з анкетою, яку необхідно заповнити. Серед запитань цікавилися, зокрема, політичною приналежністю засновників організації та джерелами надходження коштів на рахунки. «Чи зобов’язані ми надавати таку інформацію? Чи законними є вимоги банку?», – запитують головний бухгалтер та керівник.
«Глядачів, які відвідують усі прем’єри, а у вихідні відпочивають родинами саме за переглядом вистави, знаю в обличчя», – каже працівниця театру. А гардеробниця додає, що одразу визначає, чому людина прийшла до театру. Отож, Буковина відзначила Міжнародний день театру. А як виглядаємо у театрі ми, глядачі?...
На Буковині молоді сім’ї зможуть отримувати іпотечні кредити на житло. На цьому наголосила під час прес-конференції Ганна ГЛІБКА, заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Загалом на іпотечне кредитування, цього року з державної скарбниці виділять мільярд гривень. Та щоби брати участь у цій програмі, треба мати стабільний прибуток і роботу.
340 сімей на Буковині перебувають у черзі на отримання молодіжного кредиту. Чи реально для них отримати квартиру? Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву є спеціалізованою фінансовою установою, через яку держава вирішує питання забезпечення громадян житлом. Дехто на нього тільки і сподівається, а дехто кляне останніми словами.
Біда сучасного світу у тому, що люди не хочуть жити за законом. І коли ми зробимо щось по-своєму, всупереч закону, то знаходимо собі виправдання – норми, мовляв, все одно не працюють. Але історії, які розповідають юристи «КУЦАК & ПАРТНЕРИ», доводять протилежне: закон таки діє! Варто тільки домагатися свого! Бо, як кажуть, вовків боятися – у ліс не ходити. Сьогодні – правозахисник Юрій ЗАСТАВНИЙ розповідає, що варто знати, коли купуєте автомобіль.
Напої – важлива складова не тільки раціону, а й здоров’я. Але чи всі напої корисні? Та які з них більшою мірою містять корисні для організму речовини, вітаміни і мікроелементи.