Не секрет, що багатьох майбутніх юних «театралів» до театру спочатку «заганяють силою». Мова йде, звісно ж, про різноманітні колективні відвідини театру школярами-студентами різноманітних навчальних закладів. Але пізніше щось таки змушує цих «недосвідчених і поверхневих неофітів» самостійно купувати квитки в касі і поринати в репертуар театру, вишукуючи цікаві вистави! Будьмо відверті: головний стимул їхніх перших театральних зацікавлень – вродливі та харизматичні актори-однолітки! Наприклад, для когось чернівецький театр «розпочався» з Віктора Барановського, з Крістіни Зборлюкової чи Івана Даниліна, а для когось – з Яни Тараненко…
Архіви за день: 08/07/2011
Ще одну «туристичну родзинку» намагаються започаткувати у Чернівцях. Минулої п’ятниці, з трубами, піснями і танцями, вулицями міста пройшлися 60 музикантів п’яти фольклорних колективів, місцевих – з Чернівців та Герци і з Румунії. Були серед них навіть альпійські горністи з Німецького товариства м. Коломия.
В Чернівцях уперше святкували День поцілунків. У «Віденській кав’ярні» пари дегустували близько 20 видів поцілунків, а взамін отримували цінні подарунки. Поміж куштуванням, учасники насолоджувалися розважальною програмою, підготовленою спеціально до свята.
Коли опівночі бригаду «швидкої» викликали відвезти до пологового будинку породіллю, лікар пожартував: «Хлопці, їдьмо швидше, щоб не довелося пологи приймати...». Та, переступивши поріг квартири, зрозумів: дитинка з’явиться на світ не у родзалі, а в коридорі квартири.
Таку назву має нова книга політика, еколога, дипломата, доктора медичних наук, професора, буковинця Леонтія Сандуляка. Леонтій Іванович презентував її друзям і колегам в обласній бібліотеці ім. М. Івасюка. На зустріч прийшло чимало побратимів, з якими автор працював як учений, педагог, політик, еколог
Особлива тема провінції – її гастролери. Її улюбленці. Скажи на кого ти дивишся, і я скажу, хто ти. У 2002-му в Чернівцях дивилися на знаменитих екстрасенсів Юрія Лонго і Анатолія Кашпіровського, ходили на одеський балет на сцені Чернівецького драмтеатру і шкодували себе, балет і сцену. Але рік подарував ще й інші божевільні антрепризи: на гастролі почали їздити політики. А на ринках почали «гастролювати» блискучі польські овочі і бліді «ніжки Буша». Усім цим дивам буковинці здавалися без бою.
Цього літа буковинці обирають відпочинок за кордоном. Попит на Крим та Одесу різко впав. Туроператори кажуть: ціни на курортах Криму та Болгарії нині однакові.
Не тільки блискавично окупувала приймальні комісії буковинських вишів, а й у боротьбі за місцем під сонцем у спудейських аудиторіях безмірно втрачає нерви та здоров’я – як свої, так і батьків.
Книжка «З української старовини» буковинського «Букрека» цього року стала одним з трьох номінантів на здобуття Гран-прі конкурсу «Мистецтво книги» в Москві.
Чернівцям усе ж таки таланить! Здавалося б, стара кам’янецька фортеця могла легко посперечатися з резиденцією за місце у списку. Адже кам’янчани добиваються включення до почесного списку ЮНЕСКО з 1978 року. А віз і нині там. Чернівці почали свій похід до ЮНЕСКО лише 1998 року, і висота вже взята.
Руслан ПАНЧИШИН, міський голова Новодністровська, на нещодавній прес-конференції назвав рішення 19 депутатів міськради про недовіру міському голові «кумівською корупцією