Від її картин віє теплом і затишком. Дивлячись на них, виникає бажання торкнутися рукою, щоби відчути силу та міць дерева. Пані Тетяна пише картини на бересті вже понад 10 років і має понад сто робіт. Кожна з них – жива і довговічна, адже саме на бересті в давні часи писали берестяні грамоти, які збереглися донині.
Архіви за день: 23/05/2011
Буденне життя подружжя – це медицина. А народна творчість і традиції – це хобі. Адже й познайомилися Василь та Уляна 6 років тому в народному ансамблі пісні і танцю Буковинського медуніверситету «Трембіта». Василь співав у хорі, а його майбутня дружина – танцювала.
Щороку перша музична школа – родоначальниця всіх музичних шкіл на Буковині, – проводить творчі звіти, на яких її учні та викладачі демонструють свої здобутки та результати. Одна зі святкових родзинок ювілейного року – концерт «Талантів зорепад» вокального відділу, що відбувся у муздрамтеатрі ім. О.Кобилянської.
55-річний чоловік «загулявши», інфікувався ВІЛ та «нагородив» ним 53-річну дружину. І такі випадки, на жаль, не поодинокі. Сумна статистика свідчить, що на ВІЛ/СНІД все частіше нездужають люди середнього та старшого віку… Майже 80 буковинців померло від СНІДу за десять років епідемії, 7 молодих людей хвороба забрала вже цього року.
Відповідно до норм Цивільного кодексу України, відносини, в яких одна сторона «представник» зобов’язана або має право вчиняти правочин (дію, спрямовану на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків) від імені другої сторони, яку вона представляє (є представництвом)
Хвору бабусю, яка уклала договір довічного утримання, морили голодом і намагалися продати разом з будинком
Після відвідин нестведського будинку престарілих та спілкування з його підопічними я нарешті усвідомила, чому в Данії прийнято під час будь-яких святкувань, і днів народжень зокрема, обов’язково прикрашати стіл національним міні-прапором. Без цього атрибуту данці свого свята просто не уявляють.
Комусь червоні прапори нагадують про репресії, комусь про Перемогу, але насправді цей прапор підняли у Паризькій комуні в 1970 році прихильники комуністичної ідеї. Ідея, про яку в західній Україні нині склалося більше міфів, аніж в соціалістичній Україні про бандерівців. Про ці міфи хотілося б поговорити.
Бюджет міста Чернівці становить 650 млн. грн, з них 116 млн. грн. надходить у медичну галузь. З одного боку це багато, але 84% коштів від цієї суми іде на зарплату. А решта суми використовується для закупівлі обладнання та модернізації лікувальних закладів, поточних та капітальних ремонтів.
На черговій годині журналіста у міській раді керівник «МіськШЕПу» Віталій Червінський розповів, як його комунальне підприємство ремонтує вулиці міста.
Бо й українці танцювали, коли мали б такі ціни та життєвий рівень, як мешканці цієї малоресурсної невеличкої країни