Під санкції України потрапили, серед інших, “Аерофлот”, “Лабораторія Касперського” і Кобзон

Оприлюднено списки фізичних та юридичних осіб, щодо яких Україна запроваджує санкції. У списку юридичних осіб – й великі російські компанії, які ведуть бізнес в Україні.

Президент України Петро Порошенко у середу, 16 вересня, підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”. У додатках до указу оприлюднено прізвища 388 фізичних та 105 юридичних осіб, щодо яких застосовують санкції. Санкції вводяться терміном на один рік.

Серед фізичних осіб, згаданих у санкційному списку, зокрема, глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров, міністр оборони Росії Сергій Шойгу, народний артист СРСР Йосип Кобзон, генеральний директор МІА “Россия сегодня” Дмитро Кисельов, радник президента РФ Сергій Глазьєв, лідери самопроголошених “Луганської” та “Донецької народних республік” Ігор Плотницький, Олександр Захарченко, Денис Пушилін та інші. Окрім того, у санкційному списку опинилися декілька журналістів західних ЗМІ, а також політики з європейських країн.

З юридичних осіб до списку потрапили, зокрема, компанії “Аерофлот”, “Трансаеро”, “Первая грузовая компания”, “Лабораторія Касперського”, “Доктор Веб”, телеканали “Россия-24”, “НТВ”, “РТР-Планета” та інші. У випадку авіакомпанії “Аерофлот” та інших авіакомпаній Росії, санкції мають характер часткового або повного припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України.

Порошенко 16 вересня на зустрічі з членами політико-безпекового комітету ЄС закликав продовжити та розширити санкції у відповідь на рішення лідерів так званих “ДНР” та “ЛНР” про проведення місцевих виборів 18 жовтня та 1 листопада.

http://www.dw.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *