Не плутати самостійність із самотністю!

Фінанси
Овну та Діві доведеться почекати прибутків до другої половини місяця, а Рибам слід вирішити усі фінансові питання в першій половині, тільки не варто братися до непевних оборудок. Тельцям і Терезам не поспішати витрачати набуте, успіх слід зміцнювати і розвивати. Близнюкам фінансовий успіх світить наприкінці липня, але ж і витрати в сім’ї величезні. Рак може повністю покластися на партнерів, а Козерогам не слід робити інвестиції за чужими порадами, а надто – давати у борг. Скорпіонам і Водоліям варто працювати планово, Скорпіонам це дозволить обійти конкурентів, а прибутки Водоліїв залежатимуть від завершених справ. Стрільцям рекомендуємо обережність у фінансових питаннях, особливо на початку місяця. І найбільш вільний – Лев: він спокійно може брати відпустку і дарувати коханим дорогі подарунки!
Робота, кар’єра
На Овнів та Близнюків очікує рутинна робота, відрядження. 23-24-го вдалий час для тих Овнів, які хочуть поміняти роботу. Переміни можуть торкнутися і Дів та Козерогів. Тельці та Леви можуть піти у відпустку, окрім тих, чий бізнес пов’язаний із туризмом і транспортом. Для Раків дуже важливо працювати в команді, а Стрільцям варто бути дуже обережними з вибором партнерів. У команді Скорпіонів можуть з’явитися іноземці. Для Скорпіонів та Риб вдатний час для навчання, підвищення кваліфікації, розширення крогозору. Водоліям рекомендується правильно ставитися до критики і доводити справи до кінця. А Терези витрачатимуть багато зусиль на зміцнення і підтримання статусу.
Кохання, сім’я
Сімейним Овнам не варто відпочивати окремо, бо романтична зустріч може все перевернути.
Діви можуть багато що зіпсувати своєю непосидючістю.Стрільцям радимо запланувати спільний відпочинок на другу половину липня. Рибам у цей час також не варто залишати коханих на самоті. Тельці  та Раки повинні більше уваги приділяти дітям. Можна зважитися на усиновлення. Проте самотнім не слід  довірятися новим знайомим. Почуття Близнюків перевірить початок місяця, а Скорпіонів – остання декада. Козерогам треба вчитися дипломатично усувати спроби партнера підкорити своїй волі. Приємні несподіванки, навіть схожі на диво, очікують Терезів. А Водоліям можна довіритися гармонії власних почуттів. Попереджаємо Левів: не вихваляйтеся своїми «перемогами»!
Здоров’я
Обережність, особливо при заняттях травматичними видами спорту, потрібна Овнам, Тельцям, Левам, Дівам, Рибам.  Не рекомендується Тельцям зловживати перебуванням на сонці, а Близнюкам треба стерегтися застуд та інфекцій сечостатевої системи. Ракам можна вдатися до очищувальних та омолоджувальних процедур. Левам у відпустці слід бути обережними з елетроприладами.
Терезам варто перевірити склад крові, можливі проблеми з селезінкою. Жінкам-Скорпіонам обстежити молочні залози,  усім Стрільцям – щитовидку. Козерогам не зловживати спиртним і фізичними навантаженнями. Водоліїв може підвести кишечник: слідкуйте за якістю харчування.
Алла ЧУЖИНСЬКА, астропсихолог, спеціально для «Версій»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *