Епідемія. Стан захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип у Чернівцях 6 листопада станом на 08.00

За минулу добу у Чернівцях зареєстровано 1344 випадків ГРЗ, в т.ч. 445 – серед дітей. Зареєстровано також 123 випадки грипу (серед дорослих – 119, дітей – 4) .

За минулу добу госпіталізовано 34 особи, серед яких 21 – дорослі та 13 –діти. Серед госпіталізованих у 24 випадках поставлено діагноз пневмонія ( 18 –у дорослих, 6 – у дітей) .

За минулу добу бригади швидкої допомоги виконали 168 викликів, у т.ч. з приводу грипу та ГРВІ – 84 (44 – до дітей, 40 – до дорослих).

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії залишаються троє дорослих та одна дитина.

Як повідомила начальник міського управління охорони здоров’я Валентина Тарасюк, за минулу добу у місті зареєстровано один летальний випадок серед госпіталізованих з ознаками застудно-вірусного захворювання. Остаточна причина смерті жінки буде відома після проведення експертизи.

В одному з попередніх летальних випадків результати патологоанатомічного дослідження смерть хворого від пневмонії не підтвердили.

Загалом з 16 жовтня у Чернівцях зареєстровано 25227 випадків ГРЗ, в т.ч. 10813 – серед дітей, 1458 випадків грипу ( 83-серед дітей). Від ускладнень померло шестеро осіб. Серед дітей летальних випадків не було.

Прес-центр Чернівецької міської ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *