Бюджет Чернівців за перший квартал виконано на 106,1%

Майже 136 мільйонів гривень надійшло за перший квартал цього року до місцевих бюджетів Чернівців. Це становить 106,1% до запланованого і на 11,4 млн. грн. або на 9,1% більше, ніж було у січні-березні минулого року.

До загального фонду місцевих бюджетів Чернівців (без трансфертів) надійшло податків і зборів на суму 72,5 млн. грн., що майже на 12,8 млн. грн. або на 21,3% більше, ніж у першому кварталі торік.

У порівнянні з першим кварталом минулого року майже на 1,8 млн. грн. більше отримано податку з доходів фізичних осіб, на 809 тис. грн. – штрафів за порушення правил дорожнього руху. Майже удвічі в порівнянні з минулим роком зросли надходження плати за землю ( отримано на 9 млн. грн.. більше, ніж торік) .

Водночас недоотримано 484 тис. грн. плати за торговий патент у зв’язку із анулюванням торгових патентів на здійснення діяльності з надання послуг у сфері грального бізнесу, зокрема здано 314 торгових патентів. Недоотримано також 406 тис. грн. єдиного податку, оскільки 53 найбільші платники цього податку перейшли на загальну систему оподаткування, а низка підприємств через відсутність замовлень зменшили плату єдиного податку у порівнянні з першим кварталом минулого року.

Місто недоотримало також майже 695 тис. грн. з держбюджету субвенцій на соціальне забезпечення. Водночас дотації вирівнювання надійшли з Держбюджету у сумі понад 12,7 млн. грн. або 100% до запланованого.

До бюджету розвитку надійшло лише 4,9 млн. грн. або 70,1% до запланованого у першому кварталі. Зокрема отримано 869 тис. грн. від відчуження майна комунальної власності (77% до плану), що на 11,8 млн. грн. менше, ніж у першому кварталі минулого року.

Від продажу землі отримано лише 2 млн. грн., або 52,3% від запланованого. У порівнянні з минулим роком надходження зменшилися на 3,4 млн. грн. Не виконують зобов’язання ті підприємці і підприємства, яким надано розстрочку при купівлі землі. Станом на 1 квітня цього року таких розстрочок надано на суму 14,5 млн. грн. З них вже заборговано майже 1,7 млн. грн. Боржники отримають попередження про відміну розстрочки, якщо регулярно не здійснюватимуть проплати в рахунок її погашення.

Із загального фонду бюджету до бюджету розвитку у першому кварталі спрямовано 2 млн. грн. До дорожнього фонду у першому кварталі отримано понад 2 млн. грн., у т.ч. податку з власників транспортних засобів – 1 млн. 976 тис. грн.. Коштів самооподаткування від чернівчан у першому кварталі отримано лише 23,3 тис. грн.

В усіх трьох районах міста забезпечено виконання доходної частини районних бюджетів. Понад 5 млн. грн. або 118,4% до запланованого районні бюджети отримали з бюджету міста як дотацію вирівнювання.

Прес-центр Чернівецької міської ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *