53,4% видатків бюджету Чернівців спрямовано на зарплату

Видатки Чернівецького міського бюджету у першому кварталі цього року склали 106,7 мільйонів гривень. 53,4% або майже 56 млн. грн. у загальній сумі видатків було спрямовано на зарплату.

У першому кварталі ц.р. на освіту було спрямовано 39,2 млн. грн., охорону здоров’я – понад 22,1 млн. грн., культуру – 3 млн. грн., ЖКГ – 3,9 млн. грн.

У порівнянні з першим кварталом минулого року видаткова частина бюджету збільшилася на 21,3 млн. грн.

Станом на 1 квітня у Чернівцях у бюджетних установах міста немає заборгованості із виплати заробітної плати, а також з оплати енергоносіїв та комунальних послуг.

Профінансовані також у повному обсязі усі нараховані чернівчанам за січень-березень ц.р. державні соціальні допомоги.

Стовідсотково проплачено видатки на надання кредиту молодим сім’ям на будівництво та придбання житла ( 251,2 тис. грн.).

Майже 3,4 млн.грн або 64,8% до плану на перший квартал спрямовано на оплату капітальних вкладень. Ще 3 млн. грн. спрямовано на фінансову підтримку комунальних підприємств міста. З дорожнього фонду на утримання та ремонт доріг витрачено майже 1,9 млн. грн.

Враховуючи зменшення надходжень до бюджету розвитку, міський голова Микола Федорук доручив департаментам та управлінням провести інвентаризацію виконання усіх двадцяти міських програм та визначити ті, фінансування яких можна буде забезпечити у цьому році. Кошти на фінансування програм у цьому році виділятимуться лише після захисту їх виконавцями.
Прес-центр Чернівецької міської ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *