За вісім місяців цього року у Чернівцях зареєструвалося 1309 приватних підприємців – фізичних осіб. За цей же період припинили державну реєстрацію 546 приватних підприємців
Архіви за день: 04/09/2009
Обійшовши кілька разів по колу «ЖРЕП-Шевченківська райрада-мерія», ініціативна група мешканців будинку №50 на проспекті Незалежності звернулася до редакції «Версій». Безпосереднім поштовхом до цього було оприлюднене в ЗМІ, з подачі міської ради, повідомлення про те, що димовентиляційні канали в їхньому будинку ремонтуватимуться на засадах спільного фінансування
Вимагають чималі гроші на ремонт димовентканалів у «хрущовках», погрожуючи відключенням газу. Знайти «сліди» авторів та виконавців проекту покращення побуту чернівчан виявилося справою нелегкою
Близько 180 осіб віком від 28 до 35 років, одягнутих в спецодяг, прибули на пасажирських автобусах іноземного виробництва до адміністративного приміщення агрофірми «Таврія». При собі вони мали бронежилети, щити, палиці, залізну арматуру, вибухові пакети несмертельної дії, два пістолети травматичної дії, балончики з газом дратівливої дії, наручники
Наш Кравчук та Єльцин пропили всі республіки, а тепер Леонід Макарович ще й дає поради, як жити. Їх усіх судити треба було б
Українське суспільство перетворилося на два паралельні світи: кожен з них живе за власними законами, які, на свою чергу, аж ніяк не співпадають з чинним законодавством держави Україна
Перелік найбільш перспективних для України професій очолюють продавці. Чи не є це яскравим свідченням того, чим стає Україна?!
У 34 середніх спеціальних і вищих навчальних закладах Буковини відсвяткували День знань і початок нового навчального року. Понад 50 тисяч юнаків і дівчат розпочали свій тернистий шлях до майбутньої спеціальності
У чернівецькій гімназії №7 під час святкової лінійки, присвяченої Дню знань, я раптом побачила... Василя Герелло, співака, який скромно стояв серед натовпу батьків і дітей, спостерігаючи за імпрезою. І це людина, яка давно підкорила всі найкращі сцени світу – «Метрополітен-Опера», «Ковент-Гардені», «Опера Бастиль», «Дойче Опера», «Ла Скала», «Баварська опера»
За останні роки Україна дуже змінилася, але лише ззовні, – запевняє колишній мешканець Чернівців, а нині парижанин, 23-річний Адріан Мурараш, який 8 років не був на батьківщині
До редакції звернувся директор чернівецької обласної філармонії Петро КАЗИМІРЧУК. Йдеться про церковні служби у Вірменській церкві, яка перебуває на балансі філармонії