Любі читачі, ви не знаєте, що означає «котирування»? Не біда, головне – звучить красиво. Але з фінансовою термінологією розберемося іншим разом. Нині про конкурс, який втрачає сенс.
Що робить народ цього тижня вечорами? Можу закластися: більшість домогосподарок дивиться «Євробачення». Дехто навіть SMS посилає, не розуміючи при цьому ані слів у англомовних піснях, ані ідеї номера, ба, більше того, нічого не знаючи про виконавця музичного твору.
Як на мене, об’єктивність цього пісенного конкурсу щороку зменшується, рівень виконавців деградує, а змагаються авторитети держав та їхнє вміння «забити баки» сусідам, за допомоги яких і «виїжджають» відверті посередності. Пригадую, торік подумала про Рибака: «Миле таке хлоп’ятко, але нічого особливого». Але коли побачила інших «зірок», яким не допомагали ані балет, ані барабани, ані майже стриптиз, відверто вболівала за бодай просто миле хлоп’ятко. Принаймні, в нього був голос і на ньому – одяг.
Утім, головний аргумент – хітовість пісень-переможців. Чи можете ви пригадати хоча б кілька музичних «шедеврів», які після конкурсу протрималися хоча б кілька місяців (навіть не рік!) у хіт-парадах? А от «Waterloo» легендарної «Абби» всі пам’ятають донині…
Насамкінець про українські шанси на успіх. Альоша, Паша чи Маша, неважливо, хто, стовідсотково залежать від підтримки сусідів України. Лободу торік уже «підтримали» і ризикну передбачити, що цьогорічний результат буде аналогічним. Не тому, що «який конкурс – такі зірки», не тому, що Альоша погано співає чи її не знають за межами нашої держави. А тому, що Україна нині – порожнє місце на геополітичній карті Європи. Втім, за Альошу засмучуватися не варто: дівчина поспіває серед собі подібних «співаків», потусується, Норвегію побачить. Україна про неї дізнається. Та й провал у нашій державі завжди є на кого списати. Що ще «зірці» треба?
Лєра ЯСНИЦЬКА
4 коментарі “«Євробачення» – як євро”
Якась безладна стаття. Якщо рівень конкурса знижується з часів “Ватерлоо”, чому тоді конкурс досі популярний? Яким чином “забили баки” сусідам сєрби, фіни або ірландці (які доречі перемагали разів 6)? Якщо перемагає той, хто не є “порожнім місцем на геополітичній карті Європи”, чому німці перемагали лише один раз і лише цього року мають шанс зробити це вдруге?
Ага, популярний досі конкурс… Тільи рейтинги його щороку падають з колосальною швидкістю. А німці перемагали лише один раз, бо «з часів Ватерлоо» в Німеччині Євробачення дивляться 3000 фанатів від сили… І лише у відсталих країнах цей конкурс поставлений на державний рівень (!)…
А всім давно пофіг на цей “сбор блатних і шайку ніщіх».
П. С. Лєро, дякую за цікавий погляд. Солідарна з тобою.
Гостя, Ви можете якось підтвердити свої слова? Ляпати аби що може будь хто. “Рейтинги щороку падають” – але цього року конкурс подивились майже 15 млн. гдядачів. Більше глядачів було лише один раз – у 1980 році. В Німеччині 49 відсотків телеглядачів дивилися в суботу ввечері саме конкурс Євробачення (для вікової категорії від 14 до 49 років цей показник ще вищий – 61,6%). Джерело: http://www.haz.de/Nachrichten/Medien/Uebersicht/14-69-Millionen-Zuschauer-sahen-den-Eurovision-Song-Contest
Ось такі факти. Це Вам не “3000 фанатів від сили”.
Євробачення дивлюся майже щороку. Нинішній конкурс вразив повною відсутністю чогось яскравого. Таке враження, що виходив один і той же чоловік або його клон з тією ж піснею. Українка трохи потішила голим (ну майже) тілом і насмішила надривом у голосі. Хіба незрозуміло це було з виступу Приходько торік, що люди дивляться Євробачення для розваги. Дуже сильна співачка з яскравою піснею посіла лише 13-те… А політика відображається в тому, що одразу видно, хто з ким я як дружить. Щоб не казали про вороже ставлення, наприклад, українців до Росії, від України росіяни стабільно отримують більше, ніж ми від них.