Українці можуть подорожувати до 52 країн, де визнають наші COVID-сертифікати, – МОЗ

Поки що 52 країни світу визнають українські COVID-сертифікати у «Дії». Тож саме туди можуть в’їжджати громадяни України, щоправда, з певними вимогами. Про це на брифінгу щодо ситуації з поширенням COVID-19 на території України заявила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

За її словами, серед них не лише близькі для нас країни Європи, як-от Німеччина, Австрія, Іспанія, Франція, Португалія, а й держави Азії. Так, нещодавно для українських туристів відкрили свої кордони Сінгапур і Таїланд.

Заступниця міністра охорони здоров’я підкреслила, що завдяки вакцинації та цифровим сервісам, які втілюють спільно з Мінцифрою та НСЗУ, українці мають можливість подорожувати у ще більше країн навіть у час пандемії.

Інформація про те, які це країни та які правила в’їзду, є на інтерактивній карті консульської служби МЗС України.

Нині ж Україна готується приєднатися до глобальної мережі COVID-сертифікатів, що здатна охопити всі країни світу. Про це також сказала Карчевич під час брифінгу. Таким чином, найближчим часом з українським сертифікатом про вакцинацію, без додаткових COVID-документів для перетину кордону, можна буде відвідати понад 80 країн світу.

Джерело:

фейсбук МОЗ України

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *