Плазмофорез: модна «фішка» чи необхідність?

Токсини і залишки антибіотиків, шкідливі речовини, які утворюються за вагітності, гепатиту, цукрового діабету, гальмують нормальний обмін речовин. З часом організм перестає «пручатися», тож імунна система не перешкоджає розвиткові хронічних хвороб.

На додачу в багатьох людей виникають алергічні реакції – риніти, кон’юктивіти, нейродерміти та екземи, іноді – бронхіальна астма. Шлаки відкладаються на стінках судин і у тканинах суглобів. Звідси – атеросклероз, гіпертонія, подагра, погіршення або втрата зору. Традиційне лікування в таких випадках людині не допомагає. Ефективним вирішенням проблеми може стати плазмофорез.

Плазмофорез – це спосіб «очистки» організму, за якого молекули токсичних речовин видаляються разом з плазмою крові. Курс лікування зазвичай складається з 3-5 процедур, які проводяться через день або через два дні на третій, — тобто продовжується близько двох тижнів.

Своєчасне проведення плазмофорезу та імунокоригувальної терапії дозволяє запобігти прогресуванню хвороби, особливо на ранніх стадіях. Найбільше корисні такі процедури людям, які працювали на шкідливих виробництвах, чорнобильцям, мешканцям екологічно забруднених зон.

Плазмофорез – справжній помічник жінкам у боротьбі за молодість. Зашлакований організм передчасно старіє, а після очищувальних процедур клітини «починають нове життя». Плазмофорез допомагає знешкодити приховані генітальні інфекції (герпес, цитомегаловірус, хламідії), які можуть згубно впливати на внутрішньоутробний розвиток плоду і навіть привести до загибелі ще ненародженого немовляти. Та навіть коли в жінки з подіб­ними проблемами народився здоровий малюк, плазмофорез допоможе зміцнити його імунну систему і попередити часті респіраторні та алергічні захворювання.

Іноді плазмофорез називають внутрішньою санацією, тобто, внутрішнім оздоровленням організму. Його призначають після важких гострих захворювань. Застосовують плазмофорез і у випадках алкогольного та наркотичного отруєння.

Микола ЯРОСЛАВСЬКИЙ, «Версії»

Поради лікаря

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *