Репутація таких переговорників як Замлинський руйнує довіру союзників до України та зменшує шанси на зброю – Шабунін

Замлинський, який погоджував контракт про купівлю “яєць по 17”, відповідає в МЗС за питання озброєння!

Репутація таких як Замлинський переговорників руйнує довіру союзників до України та зменшує шанси на зброю – Шабунін
Центру протидії корупції (ЦПК) стали відомі нові деталі щодо повноважень Ростислава Замлинського, який наразі обіймає посаду посла з особливих доручень Міністерства закордонних справ (МЗС).
У 2022-2023 Замлинський обіймав посаду заступника міністра оборони Олексія Резнікова, і зокрема погоджував контракти щодо скандальних закупівель “яєць по 17” та закупівлі мінометних пострілів й іншої зброї на 1,3 млрд грн у “Львівського арсеналу”, справу щодо яких розслідує НАБУ.
Наразі на посаді посла з особливих доручень до повноважень Замлинсього зокрема належать питання щодо військово-технічного співробітництва, контролю над озброєннями і військовою діяльністю. Про це МЗС повідомило у відповідь на запит голови правління ЦПК Віталія Шабуніна.
«Чиновник, який по суті є співучасником скандалів із закупівлі зброї та речового забезпечення сьогодні, на думку МЗС, має право спілкуватися з міжнародними партнерами щодо озброєння України. Саме репутація подібних до Замлинського переговорників зменшує наші шанси отримати більше зброї та руйнує довіру до України серед союзників», – зазначив Віталій Шабунін.
З детальним переліком посадових обовʼязків Ростислава Замлинського на посаді посла з особливих доручень можна ознайомитися на нашому сайті.
Як ЦПК вже писав раніше, за даними ZN.ua, у 2022-2023 роках під час скандалів щодо корупції у Міноборони Замлинський контролював усі підрозділи міністерства, які мали б відстежувати корупцію.

Джерело:Центр протидії корупції

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *