Незаконні обмеження у споживанні електроенергії – порушення прав споживачів

Чим вони обертаються для буковинців, відчувають на собі сільські мешканці. Часті відключення, відсутність потрібної потужності, через що люди не можуть користуватися усіма благами цивілізації. А тут ще й у договорах почали обмежувати споживачів у кіловатах. Навіть 3 кВт не хочуть вписувати. Бо обмеження дозволить енергетикам відключати тих, хто має, приміром, мікрохвильову, електрочайник та електронагрівач… Хоча згідно з законом, кожен споживач повинен отримувати не менше 5 кВт.

Замість епілогу

Висновки напрошуються самі собою: попереду в БГО ще довга і важка робота. І не меншу роль в ній мають відіграти самі споживачі. Адже громадянам давно пора усвідомити, що ніхто, крім них самих, не змінить ситуацію на краще.

3 responses on Незаконні обмеження у споживанні електроенергії – порушення прав споживачів

 1. Перша думка після прочитання вашої статті – автор фізику забув назовсім, або ніколи не знав.

  Друге – цитата: “громадянам пора усвідомити … крім них самих, не змінить ситуацію на краще” – це взагалі для обленерго було би чудово! Громадяни би встановлювали потужніші трансформатори, проводили лінії електропередач з більшим перерізом провода.
  Невже автор думає, що він (вона? – не підписали) як напише, так люди й повірять. Не думайте про свій народ так погано. Є ще грамотні люди, які вміють ДУМАТИ. А вам би треба було переключитись вже на щось інще, залиште обленерго у спокої. Чи немає бульше проблем у місті ? Чи ви не можете нічого іншого придумати (крім ідеї Гекова)?Чи вам ще не всю суму по гранту виплатили?

 2. Оксана, авторы этой туфты – Л. Чередарик и Р. Козлов (последний номер газеты “ВЕРСИИ” № 40(509) от 03.10.13.

  И по поводу моей идеи – абсолютно верно; разработать что-то серьёзное самостоятельно не хватает ума, да и незачем, если можно нагло, без зазрения совести воспользоваться чужими заслугами.

  Но самое поганое в том, что они гробят то чего я уже добился раньше. И, на самом деле, это и есть главная цель Анциперовых – шестёрок Папиева. По его указке они и действуют, подключив и других, таких же неграмотных негодяев (Вакарюка, Терновецкого и Боровик) и цепко, взяв в оборот, Л. Чередарик и Р. Мельника (хотя и он себе на уме! – ему, как позафракционному депутату облсовета лишний пиар только плюс к его не очень большой популярности).

  04.10.2013 19:44

 3. “залиште обленерго в спокої”))) навпаки, це чудово, що газеті вистачає сміливості та здорового нахабства тримати під постійним “прицілом” цю тему. Вода камінь точить. У наших підприємців-посадовців щодо зайвої уваги преси тактика зазвичай така – перечекати. Недоліки виправляти ніхто одразу не поспішає)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *