Не пройшло і 150-ти років, як з Чернівців до Львова відправився швидкісний поїзд

У суботу, 3 жовтня 2015 року швидкісний український дизель-поїзд  вирушив до Львова у свій перший рейс з пасажирами. Відправити ж його в дорогу до Чернівців прибули прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та керівники Львівської й Укрзалізниці.

Ця приємна для Чернівців подія сталася саме на день міста. І, що прикметно,  149 років тому – 1 вересня 1866-го –  окремий коронний край, Герцогство Буковина,  зустрічав перших пасажирів потягу Львів-Чернівці, а нині – перший швидкісний дизель-поїзд попрямував до Львова.

Сподіватимемося, що невдовзі статус крайової столиці відповідатиме і сполученню міста. Тим паче, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, перебуваючи на Буковині, заявив, що Укрзалізниця отримає за рішенням уряду  додаткове фінансування на покращення інфраструктури, тому є надія на закупівлю додаткової кількості поїздів для здійснення швидкісних перевезень.

«Регіональний експрес» №701/702 сполученням Львів – Чернівці – Львів. буде курсувати за таким графіком: відправлятиметься з Чернівців о 6,14 ранку, щоби бути у Львові о 9,45, а зі Львова  19,05 і прибуватиме до Чернівців о 22,35. Зупинки на станціях Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия.

розклад руху

 

Поїзд курсуватиме зі Львова протягом усіх днів тижня, крім середи, та з Чернівців – щоденно, крім четверга.

IF

IF

IF

IF

IF

IF

IF

Валерій ПЕТРЮК, фото автора

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *