На Буковині вшанували пам’ять жертв голодоморів

golodomor_2011_1

golodomor_2011_2

golodomor_2011_3

Сьогодні, у День пам’яті жертв голодоморів, у Чернівцях пройшли жалобні заходи за участю керівництва області та міста, громадських, релігійних організацій, політичних партій та свідків тих трагічних подій. Розпочалися вони з поминальної служби Божої у всіх церквах за невинними жертвами голодоморів.

Біля пам’ятного каменя, на розі вулиць Руської та Шевченка, відправлено панахиду за померлими від голоду, відбулося покладання траурних вінків і композицій з житнього та пшеничного колосся.

У заході взяли участь губернатор краю Михайло Папієв, заступник голови обласної ради Валентин Маніліч, секретар міської ради Віталій Михайлішин, громадськість. Загиблих вшанували хвилиною мовчання та запаленням свічок.

Пізніше, біля пам’ятника Шевченку на Центральній площі відбувся траурний мітинг у пам’ять про голодомор-геноцид, під час якого буковинці виклали символічний хрест із запалених свічок. Разом з представниками духовенства учасники акції помолилися за душі померлих. У небі в цей час кружляла зграя ворон…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі “На Буковині вшанували пам’ять жертв голодоморів”