Літаки з Чернівців літатимуть до Тімішоари

Плани відкриття регулярного авіасполучення між Чернівцями та містом Тімішоарою обговорено 8 квітня на зустрічі міського голови Миколи Федорука з президентом однієї з найбільших румунських авіакомпаній CARPATAIR паном Ніколає Петров.

Керівник румунської авіакомпанії зазначив, що питання відкриття цього рейсу вивчаються з 2006 року і наразі вже існує реальна можливість для підготовки та підписання угоди про відкриття вже найближчим часом регулярного авіасполучення між Чернівцями та Тімішоарою. Він звернув увагу, що за останні два роки у чернівецькому аеропорту відбулися суттєві позитивні зміни, які наблизили інфраструктуру літовища до європейських стандартів. .

Ніколає Петров запросив Миколу Федорука до Тімішоари на святкування 10-річчя заснування авіакомпанії CARPATAIR та висловив захоплення Чернівцям, які, на його думку, до 600–річного ювілею підтвердили статус європейського толерантного міста з полікультурними традиціями, багатою історико-архітектурною спадщиною.

За результатами зустрічі міський голова доручив департаменту житлов-комунального господарства та керівництву міського комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Чернівці» спільно з представниками румунської авіакомпанії підготувати угоду про співпрацю та вжити необхідні підготовчі заходи для забезпечення авіасполучення Чернівців з Тімішоарою.

Прес-центр Чернівецької міської ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.