Майже тисяча чернівчан перебувають під опікою «Турботи»

Соціальними працівниками міського комунального центру «Турбота» станом на 1 квітні цього року обслуговуються вдома 967 осіб. З початку цього року під опіку центру взято 46 чернівчан.

З підопічних «Турботи» 411 виповнилося 80 та більше років, 64 – мають втрачену рухому активність. Двоє підопічних центру цього року відсвяткували 100 і 101-річний ювілей. Для підтримання життєдіяльності і соціальної активності окремих лежачих підопічних впроваджено практику одночасного обслуговування останніх двома соціальними робітниками.

З початку року у лікувальних закладах оздоровлено 151 підопічний центру, 77 підопічним було організовано стаціонар на дому та в центрі, 304 – виділено медикаменти на суму понад 7,2 тис. грн. Окрім підопічних, медичну допомогу у центрі «Турбота» отримали ще 1073 малозабезпечених чернівчан. За рахунок надходжень від здачі в оренду приміщення під стоматологічний кабінет 27 підопічних отримали стоматологічних послуг на загальну суму 8080 грн., в тому числі 4-м проведено протезування на суму 6060 грн.

Безкоштовною послугою із прання білизни у цьому році скористалися 673 підопічних центру. 14 підопічних безкоштовно користуються послугами міських лазень, а, 35 – оплачують лише 50% вартості послуг лазні.

За три місяці ц.р. послуги електрика отримали 307 підопічних центру, столяра – 332, разові побутові послуги – 546 чоловік. Окрім цього, підопічні центру отримували послуги із доставки води та дров, санітарного ремонту приміщень та інші. 88 осіб з числа підопічних центру та потребуючих громадян міста скористалися послугами прокатного пункту центру «Турбота».

Послугами диспетчерського пункту та спецавтотранспорту центру цього року вже скористалися 214 осіб з обмеженою та відсутньою рухомою активністю. Автомобілі центру надали понад 500 транспортних послуг підопічним щодо доставки дров, газових балонів та інш.

Послугами соціального магазину центру скористалися у цьому році 347 малозабезпечених чернівчан.

Підопічним центру за рахунок міського бюджету, зароблених коштів та благодійних пожертв за три місяці цього року надана натуральна допомога на загальну суму 77,4 тис. грн. 142 підопічних отримали грошову допомогу в сумі 18,2 тис. грн., 69 – гарячі обіди на загальну суму 10,7 тис. грн. Всім потребуючим виділялися продукти харчування на загальну суму 13,3 тис. грн.

У комунальному центрі «Турбота» станом на 1 квітня ц.р. працює 146 соціальних робітників. Нещодавно тут запроваджено посаду лікаря-психотерапевта, який у цьому році вже відвідав вдома 294 підопічних центру та провів 495 психотерапевтичних бесід.

Прес-центр Чернівецької міської ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *