Драконівський бюджет міста складає 841 млн. грн. Це на 114 млн. більше, ніж торік

На сесії міськради 29 грудня депутати затвердили бюджет-2012.  Хоча опозиція вимагала перенести розгляд головного фінансового документу на інший день та детальніше над ним попрацювати. Плідній роботі депутатів у цей день ради передувало новорічно-різдвяне вітання від учасників фольклорної студії «Гердан».

На сесію навіть прийшов народний депутат Геннадій Москаль, який закликав депутатів не голосувати, мотивуючи це тим, що бюджету «ледве вистачить на 9 місяців», а державний  бюджет на 2012  парламентарій назвав «Бюджетом  катастрофи». Проте  більшістю – 38 голосів «за», місто все ж отримало новий кошторис.

Депутати у відповідь  звинуватили Москаляу в тому, що він вносить деструктив у роботу міської ради та заперечили дефіцит бюджету.

Прийнятим бюджетом  на освіту передбачено майже 260 млн. грн, на охорону здоров’я – 155 млн. грн, на молодіжні програми – 12,5 млн., соціальний захист та забезпечення – більше 7 млн, фізичну культуру та спорт – майже 5,5 млн, житлово-комунальне господарство – 26 млн.

Крім бюджету, депутати на розглянули й інші питання. Затвердили Програму економічного та соціального розвитку міста-2012, Програму розвитку малого підприємництва в Чернівцях, низку земельних питань. Після розгляду всіх питань, уже ввечері, у сесійну залу внесли келихи з шампанським, які під віншування секретаря міськради Віталія Михайлішина, були випиті до дна. Далі на депутатів чекав новорічний корпоратив.

Галина ЄРЕМІЦА, «Версії»

1 response on Драконівський бюджет міста складає 841 млн. грн. Це на 114 млн. більше, ніж торік

  1. Галко, що сталося? Де твої гострі статті? Взялась за розум, чи інша причина?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *