Цієї суботи на сцену Чернівецького облмуздраму вийде Енні

Історія маленької дівчинки, яка втекла з дитячого притулку, не витримавши тиранії тамтешньої виховательки місс Хенніген, уже понад 30 років приваблює й зворушує глядачів. Перша кіноверсія «Енні» вийшла ще 1982 року, друга – торік. А першоджерело обох картин – класичний бродвейський мюзикл.

Тож коли режисер-постановник нинішньої вистави, прем’єра якої відбудеться 7-8 лютого, Людмила СКРИПКА узялася за постановку, мету собі й акторам окреслила цілком певну: вистава для всієї сім’ї. У виставі багато дитячих ролей,  і такі юні актори у театру є – вихованці дитячої театральної студії, усі – дівчатка. Вік юних акторок, що зайняті у виставі – від 6 до 10 років.

– У наш час така добра історія дуже потрібна, – наголошує Людмила Іванівна. – Навіть не для того, аби відволіктися від чогось, а для переоцінки цінностей. На тлі нинішніх страшних подій ми розуміємо:найважливіше, що сьогодні треба берегти, – це сім’я. Родина –фундамент усього. Навіть не економіка, а тепло рідних людей. Ми часто спостерігаємо, що у багатих родинах немає духу сім’ї, а в бідних – дуже теплі гарні стосунки. А тому нехай дітки разом з ріднею прийдуть і подивляться доросло-дитячу історію.

Людмила Скрипка згадує, що були часи, коли до театру ходили сім’ями, у найкращому одязі – це було свято. Може, ця вистава стане для чернівецьких сімей початком нових добрих традицій?

Лариса ХОМИЧ, «Версії», фото Юрія ЧОРНЕЯ

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *