За два місяці буковинські поліцейські вилучили нелегальної підакцизної продукції майже на 2 млн грн

У рамках акції «Акциз» правоохоронці здійснюють заходи щодо протидії правопорушень у сфері обігу спирту, лікеро-горілчаних та тютюнових виробів на території Чернівецької області.  Основна мета операції – припинити нелегальне розповсюдження цих товарів без сплати податків.

Отож, з початку акції (1 листопада минулого року) співробітники поліції задокументували 160 правопорушень у цій сфері. З них уже за 21 фактом слідчі поліції розпочали кримінальні провадження за статтею 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Унаслідок документування цих протиправних дій поліцейські вилучили понад 60 тисяч пачок сигарет, майже 50 кг сировини тютюну і майже 2 тисячі літрів алкогольної продукції. Загальна сума вилученого становить майже 2 мільйони гривень.

Для ефективнішої реалізації операції «Акциз» із поліцейських структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області створено 17 мобільних груп. Під час відпрацювань правоохоронці отримують, перевіряють інформацію про порушення у сфері обігу спирту, лікеро-горілчаних і тютюнових виробів, виявляють порушників і документують відповідні факти.

Так, у листопаді торік поліцейські вилучили з незаконного обігу більше 9 тисяч пачок сигарет у смт Путила і Глибока.

Співробітники  Дністровського району задокументували факт продажу сигарет iз акцизними марками іноземного виробництва та фальсифікованої алкогольної продукції.

Також наприкінці минулого року буковинські правоохоронці припинили діяльність підпільного цеху з виробництва контрафактних сигарет у селищі Кельменці.

Досудові розслідування за цими фактами наразі тривають.

Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.