Молитовний хресний хід Чернівцями

Молитовна «Хресна дорога» вулицями Чернівців відбулася 3 квітня 2011 від костелу Воздвиження Чесного Хреста РКЦ до Собору Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ. Хресна Дорога – це відтворення біблійних подій – дороги Ісуса Христа на Голгофу: суд перед Пилатом, обтяження хрестом, падіння Спасителя на дорозі, зустріч з Матір’ю, супровід плачучих жінок, розп’яття на хресті, смерть Ісуса, покладення до гробу… Загалом було 14 зупинок – стацій, під час яких читали молитви та змінювали тих, хто несе хрест.

У молитовній ході  взяли участь понад 3 тисячі прихожан різних конфесій.  Богослужіння велося українською, польською, вірменською та російською мовами.  Попереду процесії йшли діти, факелоносці та священики.

Тетяна СПОРИНІНА, “Версії”,
фото автора і Дона Леона

1 response on Молитовний хресний хід Чернівцями

  1. Мне понравился фоторепортаж. Я была с мамой и братиком на “ krzyzova droga” вчера. Было очень много молодёжи, я даже подумать не могла, что будет столько людей .
    Это было очень торжественно. На каждой станции молись. Крест несли и дети, но очень маленькую дорогу между станциями. После этого стало на душе легче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *