Перекриті вулиці, гуркіт коліс, скрегіт гальм, камінці з-під шин, рекламні прапори горілки «Прайм» – так виглядав фініш 5-ого етапу чемпіонату України «Александров-ралі-2011», який чернівчани спостерігали з 3-х площ – Соборної, Центральної та Театральної. А потім були урочистості, привітання трьох губернаторів, феєрверк і виступ співачки Тіни Кароль. Як наслідок імпрези – чемпіонат Європи з ралі може відбутися в Чернівцях.
Архіви за день: 18/08/2011
Яких тільки сучасних пристосувань не навигадували вчені для збереження врожаю фруктів та овочів! Проте звичайному буковинському городнику найбільш доступним і досі залишається висушування – один із найдревніших способів, який зберігає в продуктах значну частину вітамінів та практично всі необхідні мікроелементи.
1 вересня незабаром. Малюки не дочекаються того дня, коли стануть першачаками, а старшокласники – випускниками. І тільки їхні батьки «заморочуються» єдиним – де взяти гроші, щоби достойно підготувати свої чада до школи. Адже новий одяг і гарний ранець за плечима – це і добрий настрій їхнього нащадка...
«Корабель дурнів», « Ярмарок марнославства» тощо. Як тільки не характеризували видатні мислителі наше звичайне повсякденне життя. Будда взагалі стверджував, що життя є страждання. А ось Максим Горький, гламурні журнали і новітня українська буржуазія наполягають, що життя – щастя, і людина народжена для щастя, як птах для польоту. Чергова стаття рубрики – 2007-й на Буковині. Чи доводить він правоту Будди, чи, навпаки, ілюструє оптимізм гламурних журналів?
Дівчина в усьому звинуватила свого коханого. Та аналізи хлопця засвідчили, що він – здоровий. Лікарі вважають, що їхня пацієнтка підхопила венеричну хворобу через оральний секс. Скількох іще заразила 20-річна чернівчанка визначитимуть шкір-венерологи
Колишній підполковник спецслужби, депутат Першотравневої ради міста погрожував вбивством губернатору Буковини та ряду службових осіб. Один із постраждалих надав запис розмови правоохоронним органам.
І сталося це за останні 20 років незалежності. А 14 років тому виїхала до Риму на заробітки й моя сестра. Саме цими днями вона прилетіла до Чернівців і – вжахнулася. Найперше – цінам, відтак незахищеності та безправності людей. А ще – товару в магазинах, де, практично,нічого немає від українського виробника. За її словами, в Італії люди платять дорожче, але купують суто італійське. Бо це не тільки патріотично, а й престижно.
Сім’я з трирічним сином приїхала в гості до батьків у село Стерче Глибоцького району. Зайшли на подвір’я, почали виносити речі з машини і буквально на секунду залишили трирічного малюка без нагляду. Розігравшись, він вискочив на проїжджу частину і... опинився під колесами «ГАЗелі». Водій не перевищував швидкості, просто не встиг загальмувати. Дорогою до лікарні дитина померла.
Водії маршруток досягли «піку свого нахабства»: під час проведення авторалі у суботу один з них послав заступника начальника ДАІ «в ліс по гриби». Якщо ж схожі неподобства терплять керівники міста, що ж говорити про «простих смертних»?
Весь маршрутний транспорт міста від 1 жовтня повинен бути обладнаний GPS-навігаторами для відстежування Державтоінспекцією, як перевізники дотримуються графіку та маршруту руху.
Коли відбуваються тендери на перевезення, чимало власників обіцяють 2 пільгових місця. Та це офіційно ніде не фіксується. Тому, зазвичай, про свою обіцянку вони швидко забувають. У результаті виходить, що навіть ветеранів бойових дій та інвалідів виганяють із маршруток, якщо вони не оплачують свій проїзд . Сором та й годі! Але ж коні не винні! Тож як бути?