Щороку в Україні від екстрагенітальних хвороб гине біля 50 вагітних жінок і породіль. І кількість таких недуг зростає, а кількість здорових людей поступово зменшується… Проблеми захворюваності матерів розкриває Лія НІКІФОР, обласний акушер-гінеколог, кандидат медичних наук
Архів за місяць: Вересень 2010
Йдіть на компроміси, але нічого не забувайте!. Може, в найгіршому фінансовому стані опиняються Риби: гроші не надходять і грати не можна. На грані екстриму фінанси Близнюків: значні покупки доведеться відкласти. Працелюбність Овнів, Тельців і Раків винагороджується, але доведеться
Відкрити незвичайне у звичайному. Цей талант має власник турфірми «Круїз-2000» Ігор Кірєєв, і саме це вміння робить його упродовж уже семи років лідером області за якістю сервісу внутрішнього туризму. Адже він цілком поділяє твердження стародавнього східного філософа Конфуція: «Якщо пізнаєш мале – осягнеш велике»
На зустрічі з журналістами, присвяченій початку нового, ювілейного, 80-го театрального сезону, директор Чернівецького облмуздраму Юрій МАРЧАК розповідав про ремонти й нові технології, а художній керівник Людмила СКРИПКА знайомила з творчими планами і режисером прем’єрної вистави Володимиром ВОРОБЙОВИМ.
Каріна народила дівчинку, за словами чоловіка й родичів, 20 серпня, вдома. Пуповину перерізав її чоловік лезом бритви. На обліку за вагітністю через релігійні переконання жінка не стояла. Коли медики разом з міліцією приїхали до неї додому, щоби оглянути немовля, на них спустили псів. Через 36 днів породілля потрапила до обласної лікарні. А три роки тому майже за таких же обставин померла її мати, якій тоді було тільки 38 років.
Чернівецьким обласним благодійним фондом допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію «Подаруй дитині життя» підведено підсумки телерадіомарафону що проводився спільно з Чернівецькою обласною державною телерадіокомпанією та Чернівецьким обласним центром естетичного виховання «Юність Буковини».
Хтось з великих сказав, що в Росії дві біди: дурні та дороги. Судячи з того, які теми не сходять зі сторінок газет та інтернет-сайтів, в Україні (принаймні, сьогодні) бід аж три: пенсіонери, безробітні та безхатченки (чи, як звичніше, бомжі).
Скажете, дивна логіка? Аж ніяк! Це ж саме за нею живе держава на ймення Україна, яка розташована не десь там, а у самісінькому центрі Європи. Коли ж проаналізувати цей, на перший погляд, парадокс, переконуєшся, що він зовсім і не парадокс. Мало того, логіка тут залізна: В одному місці додається – в іншому – втрачається, де одним стає гірше, іншим – краще. Бо другі багатішають за рахунок перших. І це відчуваємо щодня.
Шахрайкам на вигляд 20-25 років, при собі мають велику сумку, розмовляють українською мовою. Одна з них маленька, повненька, руда, з круглим обличчям. Носить болоньєву куртку та джинси. Інша трохи вища, худорлява, з довгим темним волоссям. Коли до вас такі завітають, не впускайте їх до оселі та повідомте міліцію за телефоном 102
Останнім, хто бачив того дня Василя Ковалюка, був його роботодавець, Микола Сава. За його словами, він підвіз Василя майже до самого Ясена, до хати залишалося зо два кілометри… Біда спіткала сім’ю Ковалюків, мешканців Ясено на Сторожинеччині. У Михайла Васильовича та Орисі Дмитрівни зник син.