Свій підтримує свого: Буковинські платники сплатили до місцевих бюджетів понад 70 млн грн

 

У січні 2023 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Буковини понад 72,3 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2022 року надходження цього платежу зросли на 10,2 млн гривень

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За перший місяць цього року вони сплатили 56,2 млн грн єдиного податку. Юрособи-спрощенці перерахували до місцевих бюджетів 9,9 млн грн єдиного податку. Платники, які задіяні в сільськогосподарському секторі, а це четверта група спрощеної системи оподаткування, сплатили 6,2 млн грн єдиного податку.

У податковій службі області нагадують, що єдиний податок – один із важливих джерел наповнення місцевих скарбниць, до яких він зараховується у повному обсязі.

Та відзначають, розуміючи важливість сплати податків, сумлінні представники малого та середнього бізнесу Чернівецької області, які працюють на спрощеній системі оподаткування, щомісяця роблять свій фінансовий внесок у добробут територіальних громад.

 Джерело: Головне управління ДПС у Чернівецькій області

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *