Сьогодні розпочалася реєстрація на ЗНО: усе, що потрібно знати випускникам

Реєстрація на офіційну сесію ЗНО розпочалася 6 лютого, і триватиме до 19 березня.

Змінювати реєстраційні дані учасника зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року. Учасники АТО та учні з окупованих територій зможуть зареєструватися ще й у травні. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Для проходження ЗНО потрібно зареєструватися за допомогою сервіса на сайті УЦОЯО. Там вводять особисті дані, відомості про заклад навчання, місце проживання, обирають предмети тестування. Випускники шкіл можуть скласти ЗНО максимум з 4 предметів. Після створення реєстраційної картки її потрібно роздрукувати.

Цього року випускники шкіл не зможуть зареєструватися на офіційну сесію ЗНО, якщо не матимуть паспорта. Раніше вони мали можливість подавати копію свідоцтва про народження.

Після цього майбутні учасники ЗНО формують необхідний комплект документів. Це – копія паспорта, дві фотокартки розміром 3х4 та реєстраційна картка. У разі необхідності додають медичний висновок про необхідність створення особливих умов для проходження тестування чи заяву про можливість пройти ЗНО під час додаткової сесії.

Учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають усі документи до свого навчального закладу. Там формують необхідні списки і надсилають усі документи до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Учні, які не проходять ДПУ у формі ЗНО, надсилають документи самостійно.

Після реєстрації випускники отримають від регіонального центру сертифікат ЗНО, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

30 квітня учасники ЗНО отримають запрошення-перепустки, де буде вказаний час та місце проведення тестувань.

Кожний учасник ЗНО матиме свою інформаційну сторінку. Доступ до неї буде можливий за номером і пін-кодом сертифіката.

Там з’явиться інформація про обрані предмети. Згодом – час і місце проходження тестування та його результати.

Саме ЗНО-2018 розпочнеться тестом з математики 22 травня. Українську мову та літературу здаватимуть 24 травня, іспанську, німецьку, французьку мови – 29 травня, англійську мову – 1 червня, біологію – 4 червня, історію України – 6 червня, географію – 8 червня, фізику – 11 червня, хімію – 13 червня. Основна сесія триватиме до 23 червня.

Результати ЗНО оприлюднять до 21 червня 2018 року.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *