Бардівська пісня – це 4 в одному: Віра, Надія, Любов та мати їхня, мудра Софія

Приїзд на Буковину знаних в Україні бардів Інни Труфанової з Києва та Сергія Руденка з Новоград-Волинська став подією для Чернівців. Прихильники авторської пісні збиралися двічі – у п’ятницю в Будинку естетики та дозвілля, знаного як «Шепетівка», та в неділю у Центральному палаці культури, так званій «Текстилці». І скрізь був аншлаг. Хіба що у «Текстилці» гості та господарі виступали паритетно, без будь-яких преференцій у кількості виконаних пісень.

roker
Макс Наумов – новий поворот у співаній поезії.

Від буковинців слухачів радували Олександр Мадей – до слова, він тепер не тільки бард, а ще й новий директор ЦПК, – Володимир Каверін, лауреат численних конкурсів і член журі багатьох фестивалей, Ігор Деменчук, лауреат цьогорічного фестивалю у Полтаві, Світлана Шаханова, керівник студії авторської пісні при Будинку естетики і дозвілля м. Чернівців. Органічно влився до когорти знаних бардів старшого покоління відомий виконавець авторської поезії у сучасному стилі Макс Наумов, один з тих, хто організовували свято вуличної музики в Чернівцях.

А крім цього, Інна Труфанова та учасник АТО Сергій Руденко, який свого часу вис
тупав з Віктором Павликом, Лері Вінном, Олею Юнаковою, дали незабутній концерт у Чернівецькому базовому військовому госпіталі.

Насамкінець треба подяк
увати Ігорю Деменчуку, бо саме завдяки його організаторському хисту при  допомозі шановної Лідії Гаїни з «Батьківщини», яка спонсорувала приїзд бардів до Букови
ни, і відбулися ці чудові концерти.

Бардівський анекдот до теми від Інни Труфанової:

– Як ви думаєте, чому від бардів ніколи не йдуть дружини?

– Бо нема в чому…

 Вл.інф.

Фото Ігоря Деменчука, Раїси Рязанової та зі сторінки Олександра Мадея  у Фейсбуці

inna
Гості міста – Інна Труфанова та Сергій Руденко – після виступу в госпіталі.
duet
Дует Володимира Каверіна та Ігоря Деменчука завжди чіпляє за живе.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.