78-річна бабуся з оточення екс-директора парку «Гуцульщина» відремонтує дві дамби на Черемоші за 16 млн грн

Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет 12 листопада підписало два договори з ТОВ «ПМК-77» на капітальний ремонт двох дамб на р.Черемош за 16 млн грн, повідомляє сайт електронних закупівель «Prozorro».Фірма відремонтує дамбу на хуторі Рівняна на Вижниччині за 8,9 млн грн. Ще 7 млн грн вона отримає за ремонт дамби в Чорториї на Кіцманщині. Роботи мають завершити до лютого 2019 року. Фірма отримає 146 тис. грн прибутку, а на зарплати  працівникам піде 1,9 млн грн.

У двох торгах фірма-переможець змагалася з ТОВ «БК Енерго-монтаж» та ТДВ «Чернівецька пересувна механізована колона №76». В обох закупівлях конкуренти не знижували своїх пропозицій, однак ціна «ПМК-77» була на 9-17 тис.грн нижчою.

ТОВ «ПМК-77» зареєстроване 2010 року і розташоване в с. Соколівка на Прикарпатті. Власником фірми є… 78-річна Катерина Стефурак. Її дочка Галина Стефурак працює секретарем Соколівської сільради на Косівщині. Директором компанії є Михайло Гавриляк, колишній заступник із загальних питаньНаціонального природного парку «Гуцульщина». Фірма «ПМК-77» орендує частину техніки в ТОВ «Західно-українське інноваційне агентство» Василя Пророчука, який до 2011-го був співвласником фірми і який також очолював НПП «Гуцульщина» протягом 2002-2016 років, а директором його є Юрій Стефурак.

Протягом 2017-2018-го фірма отримала замовлень на 345 млн грн. Зокрема, торік компанія здійснювала берегоукріплення р. Малий Сірет у с. Верхніх Петрівцях на Сторожинеччині за 3,5 млн грн.

Розібралися, хто кому хто?

Як повідомляють автори публікації, вона підготовлена в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.