Королівська гімнастика для хребта

Вправи з цього комплексу належать до спеціальної гімнастики 70-річного спадкоємця британської корони принца Чарльза, розробленої для нього придворним терапевтом Сарою Кі: після численних падінь з коня у Чарльза часто виникають проблеми з хребцевими дисками.

Вправа №1. Лежачи на спині, протягніть руки вздовж тіла. Трохи нижче попереку, під сідниці, підкладіть щось тверде: це може бути дошка чи кілька великих книг у твердих обкладинках. Така поза вигне тіло й розтягне хребет. Закрийте очі й помрійте про щось 5-10 хвилин.

Вправа №2. Приберіть книги й далі лежить на спині, підклавши руки під голову. Трохи підніміть таз, а ноги, схрестивши між собою, підтягніть до грудей. Трохи погойдайтеся на спині, ніби хочете зробити перекид через голову назад. Робіть це 2-3 хвилини.

Вправа №3: «Сповзаємо по стінці». Притуліться спиною до стінки: ступні приблизно у 30 см від неї. Руки опустіть, долоні поверніть до стінки. Дуже повільно сповзайте стінкою, згинаючи коліна, доки стегна не ляжуть паралельно до підлоги. Спину від стінки не відривайте. Затримайтеся так на кілька секунд, потім, не відриваючи спину від стінки, так само повільно підведіться.

Вправа №4. «Повітряні кола». Лежачи на спині, притисніться попереком до підлоги. Ноги зігніть у колінах. Підніміть одну з них так, щоби гомілка була паралельна до підлоги і робіть цією ногою повільні рухи по колу, п’ятка напружена. через 10 секунд зробіть те саме іншою ногою. Повторіть зміну ніг 3-4 рази.

Вправа №5: «Збираємо грошики». на підлозі розкидаємо 50 монеток (можна й ґудзиків, але китайці, які вигадали цю вправу, наполягають саме на монетах. Не кваплячись, без різких рухів, спираючись на одне коліно, зберіть монетки по одній. Зібравши всі монетки, плавно підведіться із прямою спиною. На вправу має піти не менше 3 хвилин.

ekola2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *