У Чернівцях можливе підтоплення помешкань містян

Попереджають рятувальні служби.

Увага!

Громадяни! В зв’язку з підвищенням рівня води в річці Прут очікується підйом рівня води до 6 м та підтоплення будинків в районі вулиць:

 Мікрорайон «ЛЕНКІВЦІ»:

Вулиці: Галицький шлях, Коломийська, Героїв революції, Староленківська, Піщана, Карпатська, Малицької, Новокиселівська, Борівецька, Бойко, Братів Кантимирів, О.Вільшини, Клубна, Осіння, О.Масикевича,Смоленська, Лінійна, початок вулиць Заводської та Хотинської

Провулки: Староленківський,1-й, 2-й, 3-й, 4-й і 5-й О.Вільшини, 1-й і 2-й  Піщаний, Слобідський, Карпатський, 1-й і 2-й Осінній, 1-й і 2-й О.Масикевича, Смоленський, Лінійний.

Тупики: Малицької, Бойко.

Мікрорайон «вул. ХОТИНСЬКОЇ»:

Вулиці: Хотинська (від №1 до №55, від №2 до №56), Енергетична, Денисівська, Мисливська, Рокитнянська, Новожучківська, Заводська, 5,7,9, 11”А”,11”Б”,13,15,17, Мошинська, Ягідна, Вільховецька, Хмелівська, Робоча, Нова, Городня.

Провулки: 1,2,3,4,5,6,7,8 Залізничний, 4-й і 5-й Заводський, 1-й і 2-й Поштовий, 1-й, 3-й Рокитнянський.

Тупик: Денисівський.

Мікрорайон «СТАРА ЖУЧКА»:

Вулиці: Калинівська, Ткачука, Межирічна, Січова, Річна, М.Сибіряка, Молодогвардійська, Новгородська, Голубівська, Суходольська, Слобідська, Селезнівська.

Провулки: 1-й і 2-й Калинівський, Межирічний, Ткачука, Січовий, Річний, 2-й Рокитянський, Селезнівський.

Тупик: Січовий.

 Мікрорайон «Калічанка»:

Вулиці: Волинська, Черкаська, Ямпільська, Сінельникова, Ізмайлівська, Вапнярська, Гаївська, Ромаданівська, Казатинська, Архангельська

Провулки: Прутський

Населенню, що проживає на цих вулицях, підготувати необхідні речі, документи,цінності, ліки,мінімально необхідні харчі.

У разі підтоплення, паводку відключити газ, електроенергію, перекрити воду, зачинити вікна та двері та взяти з собою підготовлені речі.

Про одержану інформацію повідомте сусідів, надайте допомогу людям похилого віку та хворим, виходьте на підвищені місця. За будь-яких обставин не панікуйте та будьте організованими!

Уважно стежте за офіційними  повідомленнями  міської комісії з питань ТЕБ та НС !

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *