У національному голосуванні за тварину-символ Карпат перемогла рись

У національному голосуванні за тварину-символ Карпат перемогла рись. Тварина набрала більше 30% голосів. Тепер рись стане героїнею освітніх матеріалів для шкіл, коміксів та мультфільмів про збереження природи в Україні і отримає власну скульптуру у Моршинському парку, – про це пише PMG.UA

Голосування відбулося в рамках всеукраїнського еко-проекту “Разом за природу”. Змагалися 10 тварин, більшість з яких занесені до Червоної книги України. Боролись ведмідь бурий, саламандра плямиста, зубр, кіт лісовий та рись євразійська, а також тритон карпатський, тварина-ендемік, тобто такий вид, що мешкає тільки у Карпатах. Брали участь у змаганні і поширені тварини: вовк, білка карпатська, їжак білочеревий, борсук звичайний. Усього зібрали понад 5000 голосів. “Завдяки голосуванню тисячі українців дізналися про рідкісні та зникаючі види тварин, які потребують захисту.

Проект “Разом за природу” повертає тваринам домівки – ми відновлюємо карпатські ліси і тільки минулого року висадили понад 24 000 дерев. Збереження екосистеми Карпат – головна місія проекту, тож зараз ми разом із Всесвітнім фондом природи в Україні готуємо низку освітніх матеріалів для дітей – мультфільми та комікси, де рись стане головним героєм”, – говорить представник організаторів проекту Марина Соловйова. Рись називають невловимим мисливцем. Зараз в Україні мешкає близько 350 плямистих кішок з китичками на вухах.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.