На прес-конференцї, присвяченій місцевим виборам, представники громадської організації «Комітет виборців» розповіли, що не всі дільниці готові до голосування, у комісіях є багато некомпетентних працівників, а на деяких депутатів чиниться тиск!
Загалом такі проблеми супроводжують виборний процес і вже звичні для усіх. Не менш небезпечними для демократичного волевиявлення є технології задурювавння виборців. Ось кілька порад, як не бути ошуканим несумлінними депутатами:
Не вірте, якщо на місцевих виборах вам обіцяють:
▪ Підвищення зарплати.
▪ Пенсіонерам – своєчасну виплату пенсій.
▪ Реформи в освітній галузі
▪ Вступ України до ЄС.
▪ Запровадження другої державної мови
▪ Зниження тарифу на електроенергію…
Депутати часто використовують подібні обіцянки, користуючись тим, що їхні виборці не знають, що такі реформи не входять до компетенції місцевого самоврядування.
Можливо виправдати на місцевому рівні:
▪ Покращення стану доріг.
▪ Покращення роботи громадського транспорту.
▪ Зниження тарифів на теплопостачання, водопостачання та водовідведення.
▪ Зниження тарифів на послуги комунальних підприємств.
▪ Зниження ставок фіксованого та єдиного податків.
▪ Інші обіцянки, особливо ті, які містять конкретний механізм реалізації.
Емма АНТОНЮК, «Версії»
3 коментарі “Вибори на носі – лапша на вухах”
Вірять, все одно вірять, бо аж дуже хочеться вірити. Не навчили в дитинстві, що вірити слід тільки в Бога, а до решти ставитися з розумом і здоровим скепсисом.
А мені подобається, як вірять французи.
“Франция продолжает бастовать. Французы не довольны пенсионной реформой Николя Саркози. На улицы вышли нефтяники, авиадиспетчеры, дворники и студенты.
Проект реформы пенсионного обеспечения уже был одобрен сенатом Франции. Он предусматривает увеличение пенсионного возраста с 60 до 62 лет. В знак протеста против реформы пенсионной системы профсоюзы Франции проводят общенациональную забастовку.”
Ми не французи. Ми – раби…