Зростання рейтингів «Батьківщини» Тимошенко – результат того, що вона реально дбає про людей, – експерт

Зростання рейтингу «Батьківщини» Юлії Тимошенко пояснюється її послідовною, соціально орієнтовною активністю – команда експрем’єрки вимагає від влади виділяти кошти на підтримку медиків, вчителів, пенсіонерів, студентів. На кожну сферу життя у її команди є покроковий план дій, і монобільшості варто було б взяти ці рекомендації до уваги, адже люди все менше підтримують провладну політику.

Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив політичний експерт Костянтин Матвієнко.

За його словами, у президента Зеленського падає рейтинг і водночас зростає антирейниг, натомість у Тимошенко антирейтинг – найменший, майже вдвічі менший, ніж у Бойка і Порошенка.

Всім же зрозуміло: якщо вакцина безкоштовна, чому не може бути безкоштовних тестів? Тимошенко чітко і зрозуміло дає відповідь: ПЦР-тести мають бути безкоштовні, треба забезпечити киснем лікарні, припинити скорочення ліжкомісць. Ці конкретні пропозиції зменшують антирейтинг і підвищують рейтинг Тимошенко, – вважає експерт.

Послідовною й непохитною, на його переконання, є позиція лідерки «Батьківщини» щодо бюджету. Фракція пропонувала низку правок, щоб лікарі були забезпечені гідною зарплатою, а лікарні – оснащені необхідним обладнанням і медикаментами.

«У Тимошенко була чітка вимога з корупційного дорожнього будівництва передати 15 мільярдів гривень на доплати лікарям, які працюють з ковідними хворими. А також передбачити в бюджеті кошти на закупівлю ключових противірусних препаратів, які є ефективними проти ковіду. Є комплекс моментів, які можуть допомогти боротися з пандемією, але ми бачимо вперте небажання Офісу президента вирішувати ці питання», – констатував експерт.

Експерт навів нещодавні результати соцдослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, які засвідчили, що в кінці жовтня, за «слуг народу» проголосували б 18,3% тих, хто визначився з вибором, за ОПЗЖ – 17%, команду Тимошенко – 15,4%, Євросолідарність – 15,1%.

«Ще донедавна ми бачили «слуг народу» лідерами, а тепер їхні результати не сильно відрізняються, в межах похибки, від інших партій. І найголовніше – зараз вони не мають монобільшості в суспільстві. Тому треба формувати уряд національного порятунку з залученням компетентної патріотичної опозиції», – резюмував Костянтин Матвієнко.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко запропонувала план протидії епідемії та зниження тарифів. Також лідерка «Батьківщини» виступила з вимогою перегляду Держбюджету-2022, позаяк у ньому не враховано інтереси людей: не виділено достатніх коштів на пенсійне й соціальне забезпечення, медицину, освіту й науку.

 

https://youtu.be/vslfxhFPmTA

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *