З проханням не прибирати сніг і дати городянам «насолодитися прекрасною сніжною зимою» до луганського мера Сергія Кравченко звернулася Луганська філія громадської організації «Об’єднання активної молоді Україна».
Громадські діячі відзначили, що поняття «масова чистка снігу» є історично чужим для слов’ян, і попросили залишити на вулицях замети, щоби молодь могла відірватися від соціальних мереж і зайнятися зимовими видами спорту.
![Зважаючи на те, що Луганськ традиційно відчуває великі проблеми з прибиранням снігу, таким чином з луганського мера просто… постібалися](https://versii.cv.ua/wp-content/uploads/2012/02/1329986053_12.jpg)