Як повідомив тренер буковинської команди Сергій Гринько, наші перемогли команду «Сокіл – Газовик» із Сокаля на Львівщині та титулований колектив «Златогор» з Черкащини. Ці перемоги дозволили нашій команді достроково здобути чемпіонське звання. В останньому поєдинку буковинці програли представникам Хмельницької області «ХАЕС – НАЕК».
Вам також може сподобатися
Рік народження веде людину життям
Від того, наскільки вірно ви напишете позовну заяву, залежить чи візьмуть її до розгляду і наскільки ви зможете згодом, уже в судовому засіданні, розраховувати на задоволення ваших вимог.
У Чорнобильській зоні відчуження горить 7600 га радіаційно-забруднених лісів. Про це сьогодні повідомила «Версіям» Українська природоохоронна група. Ще в перші дні вторгнення в Україну […]
З давніх давен цибуля та часник вважаються цілющими рослинами. Їх знаходили ще в єгипетських саркофагах із муміями. Авіцена рекомендував застосовувати сік цибулі для лікування ран та […]