Напередодні нового навчального року голова Чернівецької обласної ради Іван ШИЛЕПНИЦЬКИЙ виступив на обласній серпневій педагогічній конференції. Керівник крайової представницької влади привітав учительський актив області з нагоди Дня Незалежності України. Він зазначив, що буковинські освітяни з честю відповідають на виклики часу і за правом вважаються неперевершеними у своїй педагогічній майстерності. Іван ШИЛЕПНИЦЬКИЙ висловив кращим представникам буковинського шкільництва своє захоплення тим ентузіазмом та молодечим завзяттям, з яким і юні вчителі-початківці, і сивочолі ветерани педагогічної ниви ставляться до виконання свого почесного і відповідального професійного обов’язку та побажав усім педагогам області міцного здоров’я, великого особистого щастя, життєвих гараздів та успіхів у праці.
Вам також може сподобатися
від Алли ЧУЖИНСЬКОЇ на 19 – 25 жовтня
Діти зі школи-інтернату виступали на сцені Літнього театру. Серед глядачів у залі сиділа жінка з великим букетом. Один з хлопчиків, Іванко, тихенько сказав: «Це ж моя мама!». Але жінка подарувала квіти… іншій дитині: до свого сина підійти не наважилася… У школі пояснили, що Іванкова мама раніше пиячила, за що її й позбавили батьківських прав, але потім «виправилася» і тепер провідує вже дорослого, 16-річного сина.
… і витратилися на лікування. Чи повинні страждати через чужу халатність? Якщо маєте свідків того, за яких обставин отримали травму, можна подати до суду на комунальників. Як правильно оформити позов?
Підведено підсумки діяльності цільового фонду допомоги постраждалим від повені в Чернівецькій області