Мешканці Чернівецької області активно відгукнулися на пропозицію місцевих партійних організацій Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» звернутися до Європейського суду з прав людини з довіреністю, якою вповноважити народного депутата від “БЮТ-Батьківщина” Сергія Власенка представляти в цьому суді їх інтереси, – повідомляє прес-служба БЮТ. Такі доручення даються у зв’язку з порушенням права наших земляків на обрання Тимошенко Ю.В. у державні органи України, обмеженого винесеним щодо неї неправосудним рішенням суду. На сьогодні вже зібрано більше 2000 підписів мешканців Буковини. Перед тим більше 6 тисяч буковинців поставили свої підписи на підтримку Юлії Тимошенко, і збір підписів триває.
Вам також може сподобатися
Жінка вийшла на міст заввишки 7 метрів, зняла з себе весь одяг і кинулася вниз
Для щастя, кажуть, потрібні три складові. Найперше – має поталанити з тим, у якій сім’ї родитися, потім – у кого вчитися, і, […]
«Відпочинок дітей – турбота їхніх батьків», – сказав нашому кореспонденту один з керівників, який за посадою опікується дитячими проблемами. Безперечно, так воно […]
Збурена стихія завдала великого лиха населеним пунктам Чернівецької області, розташованим у басейнах річок Черемош, Сірет, Прут та Дністер. Керівник крайової представницької влади […]