Вітаємо чернівчанку Тетяну СПОРИНІНУ з відзнакою ХІХ Міжнародної фотовиставки газети «День»

27 жовтня у Київській міській галереї «Лавра» відкрилася XIX Міжнародна фотовиставка «День-2017».
Цього року  у виставці взяли участь 243 учасники, що надали на розсуд журі понад 3,5 тисяч фото. На фотовиставці представлені 350 найкращих світлин.
Серед номінацій – «Український світ», «Політика», «Фото з історією» та «Світ очима дітей». Після заверешення виставки, за словами редактора газети «День» Лариси Івшиної, пройдуть партнерські фотовиставки в різних містах країни.

За 18 років існування фотолітопису в містах України пройшло 126 фотовиставок «Дня», отримали нагороди 866 фотографів, а рахунок людей, які побачили наші світлини, очевидно, пішов на мільйони.
Кожного року фотомоніторинг найважливіших подій редакція об’єднує загальною назвою-лейтмотивом.
Фотовиставка «Дня»-2017 – це «Фотосинтез». У слові «фотосинтез» і образі глибокий науковий сенс…
Сонячне проміння потрапляє в хлорофілові зерна рослин, і, у взаємодії з вуглекислим газом і водою, виникає все живе. Це справді найбільше чудо творчості. Без нього не було б життя на Землі…

«Серед святих», Тетяна СПОРИНІНА, м. Чернівці
«Червоногородський замок» (Тернопільська область), Тетяна СПОРИНІНА,  м. Чернівці

Робота «Червоногородський замок» отримала приз ХІХ Міжнародної фотовиставки газети «День».

Тетяна Спориніна отримала приз від Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному – прекрасну вазу ручної роботи майстрів-художників Олександа Запорожця і Ірини Мирко з Опішного. Нагороду вручала пані Світлана Пругло, співробітник інформаційної служби Національного музею-заповідника українського гончарства.

Вітаємо і чернівчанина Андрія Циганчука із спеціальною відзнакою  XIX Міжнародної фотовиставки «День-2017» у номінації  «Світ очима дітей».
Андрій – вихованець фотостудії КЮТ «Кварц». Керівник – Микола Ємельянов.

Вл. інф.,
фото з архіву Тетяни Спориніної

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.