Обережно: канікули!

Ці  жахливі цифри – статистика нібито мирного часу. Не виняток і Буковина: у нас дитячий травматизм теж  рік від року зростає. Для порівняння: 2007-го сталося на 37 трагічних випадків більше, ніж 2006-го – показник біди зріс майже на 10%. Діти гинуть і травмуються в дорожньо-транспортних пригодах, у пожежах, на воді, від механічного удушення тощо. Біда трапляється, як правило, коли дітей залишають напризволяще.
Незабаром літні канікули, під час яких кількість трагічних випадків зазвичай збільшується. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки призводть до сумних наслідків.
Тож Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти спільно звернулися до батьків. Вони  просять батьків не залишати малечу без нагляду і  наголошують на необхідності  виховувати в дітей навички безпечної поведінки, демонструвати власну обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками, а також радять знайти кілька хвилин для розмови з дітьми про це. Бо потім такі хвилини вимірюватимуться ціною життя. Щоби несподіванка не стала початком великої  біди, треба давати дітям чіткі знання і вміння діяти в різних ситуаціях.
Одне слово, життя наших дітей залежать тільки від нас!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.