Можна платити єдиний податок та податок на додану вартість

Уряд підтримує підприємців, які хочуть платити і єдиний податок, і ПДВ

На нараді, яка відбулася 22.01.09 р. під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України О.В. Турчинова за участі Голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Голови Держкомпідприємництва, Міністра економіки, Заступника міністра фінансів та Голови Державної податкової адміністрації України, прийнято узгоджене рішення щодо необхідності створення належних умов для здійснення підприємницької діяльності усім добропорядним платникам єдиного податку та податку на додану вартість.

Для цього Постанова Кабінету Міністрів України від 20.12.2008 р. № 1118 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2000 р. № 507» буде введена в дію з 01 квітня 2009 року, а до цього ДПА спільно з Держкомпідприємництвом та Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України підготують зміни до законодавства, якими буде унеможливлено «умовний продаж».

«Всі підприємці, яким анульовано свідоцтво платника ПДВ, або які «самостійно» обрали один із податків, можуть звернутись до податкової інспекції із заявою про відновлення дії їх свідоцтв в зв’язку з не набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України 20.12.2008 р. № 1118» – повідомила Оксана Продан.

О.В. Турчинов особисто доручив Голові ДПА України забезпечити нормальну діяльність усіх підприємців.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *