Матеріальна допомога народним депутатам України є аморальною

Президенту України  Ющенку В.А.
Прем’єр-міністру України  Тимошенко Ю.В.
Народним депутатам України

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Ми, молоді патріоти Україн, вкрай обурені тим, що колишні народні депутати України просять матеріальну допомогу в апараті управління Верховної Ради України. Переконані, що в нинішніх складних умовах, у яких перебуває наша країна, такі прохання є аморальними.

Крім тог, на нашу думку, особливу увагу в умовах кризи варто приділити не тільки наповненню бюджету, але і його раціональному використанню. Тому пропонуємо владі почати з себе і переглянути питання видатків на заробітну плату народних депутатів та посадових осіб. Зокрема, пропонуємо заробітну плату народних депутатів та посадових осіб прив’язати до мінімальної заробітної плати та запровадити чіткий механізм її нарахування, за якого їх зарплата повинна становити не більше десятикратного розміру мінімальної заробітної плати, затвердженої у бюджеті. Так само необхідно зробити і з пенсіями.

Ми переконан, що такий механізм є соціально справедливим та дозволить вивільнити декілька мільярдів гривень, які можна перенаправити на галузі економіки, які найбільше постраждали внаслідок кризи, чи на зменшення зовнішніх боргових зобовязань.

Виходячи з цього, пропонуємо:

– внести зміни до Закону України „Про статус народного депутата України”, якими раз і назавжди скасувати практику надання матеріальної допомоги колишнім народним депутатам України;

– внести відповідні зміни до Закону України „Про Державний бюджет України на 2009 рік” в частині заробітної плати та пенсій.

З повагою, Співголови  В.Дорош,  Ю.Струк

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.