Цьогорічний фестиваль у Космачі запам’ятається туристам надовго. І, мабуть, не з кращого боку. Бо організації фестивалю практично не було. Хоча цим нібито і займалася Космацька сільрада. Не подбала вона і про чистоту рідного села. Тому на ранок – а фестиваль тривав три дні – після гуляння селом можна було хіба що літати – пляшки, папірці, поліетиленові пакети, обгортки від чіпсів тощо. Одна бабуся проявила підприємливість, намагаючись зібрати з туристів по 5 грн за те, що вона потім нібито прибиратиме територію, на якій пасе худобу. Але не було продумано, куди скидати сміття, тому туристи скидали його в одну купу, бо більше не було куди його діти. На жаль, під час фестивалю сталася й бійка між місцевими і туристами. Незрозумілою була позиція міліціонерів. Три міліціянти в нічний час охороняли табір з кількасот туристів. Один з них «заспокоював» присутніх тим, що ця бійка, мовляв, не жарти, і що місцеві і ножем можуть вдарити, і сокиру в голову встромити… Чи відбудеться фестиваль у Космачі наступного року, невідомо. В інтернеті поширена інформація про створення антикосмацького фестивального руху. Немає сумніву, що космацькі жителі певну частину прихильників дійства в їхньому селі втратили. Любов ПЛАХІНА, «Версії»
Вам також може сподобатися
Українська збірна виборола бронзу у Фінляндії на чемпіонаті світу ветеранів з волейболу. 70-річні гравці поступилися лише Естонії та Фінляндії. Серед призерів і […]
Cьогодні була невеличка магнітна буря 27 березня. І сильна магнітна буря передбачається на стику місяців – від 31 березня до 2 квітня. […]
У Чернівецькому прикордонному загоні відбулось урочисте вручення посвідчень прикордонникам, які отримали статус учасників бойових дій. Сто сорок вісім охоронців кордону, що брали […]
Ліквідувати найнебезпечніші бурульки в Чернівцях за допомогою техніки будівельних організацій запропонував міський голова Микола Федорук. В історичній частині міста цю роботу запропонували спортсменам-альпіністам