В органах Пенсійного фонду України Чернівецької області станом на 1 квітня перебуває на обліку 236500 одержувачів пенсій та грошових допомог. Серед них – 7500 військових пенсіонерів. У січні-березні 2008 р. призначено 2852 нових пенсій та проведено 6718 перерахунків за стажем і заробітною платою. Від платників до фонду в I кварталі 2008 року надійшло 222,1 млн. грн, що становить 110,5% від завдання. Понад план одержано 21,1 млн. грн. Це більше, ніж за відповідний період минулого року, на 41,8%. План з мобілізації надходжень до бюджету Пенсійного фонду за квітень також перевиконано. Втім, область забезпечила себе коштами для виплати пенсій за підсумками І кварталу на 58,4%. Загалом було виплачено пенсій та грошових допомог 487,4 млн. грн, що на 142,7 млн. грн більше, ніж торік у січні-березні. Відповідно, на такий же відсоток зріс середній розмір пенсії: з 461 грн станом на 1 квітня 2007 р. до 650 грн станом на 1 квітня нинішнього. А це вдвічі випереджає зростання рівня інфляції. Прийнятий же урядом України бюджет Пенсійного фонду на 2008 р. передбачає підвищення пенсій у середньому на 35% протягом року, повідомила прес-служба головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.
Вам також може сподобатися
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
У батальйон Чернівецької області набирають добровольців для відправки до Бердянська Запорізької області. “У нас є завдання доукомплектувати територільний батальйон контрактниками-резервістами. Вже шукаємо […]
Пошук славетних сторінок історії – заняття для політично стурбованих. Для тих, хто хоче викривити реалії. Підсуджувати в один бік. Решта розуміють – жодних славетних сторінок не було. Точніше, славетне завжди перемішане з ганебним настільки, що годі відділити одне від одного. Це схоже на коротку ковдру. Тягнеш на ноги, відкривається голова, тягнеш на голову – ноги голі. Дане твердження можна написати і навпаки. Пошук ганебних сторінок історії – заняття для тих же політично стурбованих. Жодних ганебних сторінок не було.
Через 30 років після самогубства (за офіційною версією!) В. Івасюка Генпрокуратура України знову відкрила кримінальну справу стосовно його загибелі. А дивних фактів у справі – як піску в пустелі.