Епідемія. Дільничні лікарі Чернівців обслуговують пацієнтів до півночі

Усі лікувально-профілактичні заклади міста  в умовах епідемії працюють без вихідних, у дві зміни. Заявки на виклик лікаря поліклініки прийматимуть до 17.00, обслуговування хворих вдома дільничними лікарями забезпечуватиметься до 24.00.

Для обслуговування хворих вдома бригадам лікувально-профілактичних закладів виділено додатковий автотранспорт. Транспорт автобази міської ради також закріплено за лікувальними закладами міста .

Служби таксі, приватних перевізників, які мають бажання допомогти лікувальним установам транспортними засобами, просять звертатися до міського штабу або в міський центр організації пасажирських перевезень за телефоном 551404.

У разі підвищення температури, появи інших симптомів грипу , чернівчан закликають не займатися самолікуванням, не намагатися потрапити до поліклініки, а викликати лікаря додому. Лікувально-профілактичні заклади міста обслуговують та надають допомогу хворим незалежно від місця реєстрації та проживання.

З 2 листопада викладачі Буковинського університету забезпечуватимуть роботу «гарячої лінії» за телефоном 57-15-15. За цим телефоном фахівці надаватимуть консультації щодо профілактики грипу та ГРВІ, поради щодо дій населення в умовах карантину.

Прес-центр Чернівецької міської ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *