Чернівці. Війна проти свавілля забудовників чи бурхлива імітація

Чернівчан закликають протистояти самочинним забудовникам

Про факти самочинної забудови чернівчани відтепер можуть повідомляти на «гарячий телефон» – 55 – 84 – 92. Він працюватиме щодня, окрім вихідних, з 09.00 до 17.00.

Кожен сигнал про самочинне проведення будівельно-ремонтних робіт будуть перевіряти з виїздом на місце працівники відділу оперативного реагування на самочинне будівництво, який нещодавно створено у структурі Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради. Йдеться про нові об’єкти, реконструкцію будинків та квартир з переплануванням та переобладнанням, прибудови, надбудови, які зводяться самочинно.

«Протистояти самочинній забудові, які не лише псує архітектурне обличчя міста, а й несе небезпеку для мешканців, треба усією громадою» , – переконаний перший заступник директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Анатолій Юрчак. Він нагадав, що лише впродовж цього року у Чернівцях є можливість узаконити самовільну забудову, якщо при її зведенні не було самозахоплення землі, порушень будівельних норм, стандартів і правил.

Прес-центр Чернівецької міської ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.