Чернівці планують закупити 20 нових тролейбусів

У Чернівцях можуть оновити громадський транспорт, а саме придбати 20 нових тролейбусів.

Спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та активною місцевою владою міністерство інфраструктури продовжує підготовку другої фази проєкту “Міський громадський транспорт України ІІ”, що передбачає оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах. Про це повідомляє пресслужба Міністерства із посиланням на очільника Владислава Криклія, пише molbuk.ua.

Попередньо визначено 18 міст-учасників проєкту. Це Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці.

“Завдяки нашому першому спільному проєкту з ЄІБ “Міський громадський транспорт України І” у різних містах по всій країні зараз оновлюються тролейбусні, трамвайні та автобусні парки, замінюється застарілий громадський транспорт на новий – більш зручний, екологічний та сучасний. Ми, у свою чергу, ініціювали продовження цього важливого для наших міст проєкту. І я вдячний, що європейська сторона підтримала нас у цьому. Вже попередньо визначено 18 міст, які братимуть участь у другій фазі проєкту “Міський громадський транспорт України ІІ”. Їх остаточний перелік буде сформовано після ратифікації відповідної фінансової угоди між Україною та ЄІБ”, – зазначив Криклій.

Орієнтовна загальна вартість проєкту складає понад 400 млн євро, на які планується придбати більше 280 одиниць тролейбусів, 65 електробусів із зарядними станціями і без, 24 трамваї та близько 10 трамвайних вагонів. Також у рамках проєкту передбачається будівництво та модернізація трамвайних і тролейбусних ліній, капремонт трамвайних вагонів та інші роботи.

Зокрема, для Чернівців, згідно з інфографікою, заплановано купівлю 20 тролейбусів.

Матеріал взято на сайті “www.molbuk.ua “

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *