Автівки їздитимуть із увімкненими фарами навіть удень

До правил дорожнього руху готують нові зміни.

Проект уже пройшов стадію громадського обговорення. Зараз у нього вносять заключні поправки. Серед змін є вимога з 1 жовтня по 1 травня цілодобово їздити із включеними фарами. Штраф за порушення пропонується в розмірі 340-425 грн. У ДАІ обіцяють перший час не штрафувати, а тільки попереджати за те, що фари вдень не були включені.

Крім того, пропонують ввести підстави для додаткових обмежень швидкості. Поруч зі знаком, що обмежує швидкість, має бути знак, що пояснює, чому треба їхати повільніше (наприклад, попереду дорожні роботи, пішохідний перехід, школа). Тимчасові обмеження пропонують ввести не тільки при дорожніх роботах, але й у місцях проведення масових або спецзаходів (мітинги, навчання) і при стихійних лихах.

Постійні обмеження пропонується вводити на небезпечних ділянках доріг і вулиць (круті повороти, обмежена видимість, звуження дороги); перед пішохідними переходами; перед стаціонарними постами ДАІ; на ділянках доріг біля шкіл, дитсадків, дитячих оздоровчих таборів.

Наразі опрацьовуються зауваження до проекту і можливі зміни. Період їзди із включеними фарами можуть скоротити до 1 квітня.

Вл. інф.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *