Ресторан і половина колишньої залізничної станції: як мається родина новоспеченого голови ДБР Труби

 

Мати новоспеченого очільника Державного бюро розслідувань володіє кількома будинками та земельними ділянками. Зауважимо, що свого часу працювала вона у підрозділі громадського харчування Львівського науково-дослідного радіотехнічного інституту та бізнесу не має.

Про це повідомляють журналісти ресурсу “Наші гроші” з посиланням на дані Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Зазначається, що матір новоспеченого очільника ДБР Романа Труби – Ольга – у січні 2017 року зареєструвала право власності на 300-метровий будинок у селищі Рудно, яке розташовується поблизу Львова. Крім того, під цим будинком жінка зареєструвала і земельну ділянку площею 0,09 гектара та ще одну ділянку поряд, площа якої становить 0,0135 гектара.


Будинок, що належить Ользі Трубі у селищі Рудно

 

Відповідно до свідоцтва про права власності, володіє Ольга Труба і будинком у цьому ж селищі, який розташовується на вулиці Івана Павла ІІ (колишня назва Дитяча) – реєструвався він на неї в 2011 році.

Також у липні 2017 року жінка на підставі договору довічного утримання зареєструвала на себе 24-метрову квартиру у Львові на вулиці Станція Личаків. Зауважимо, що ця будівля свого часу була частиною залізничної станції, проте зараз використовується як житловий будинок.

Цікавим є і той факт, що родина голови Державного бюро розслідувань раніше реєструвалася в сусідній 17-метровій квартирі цього будинку, відтак тепер Труби володіють щонайменше половиною колишньої залізничної станції.

За інформацією журналістів Ольга Труба працювала у підрозділі громадського харчування Львівського науково-дослідного радіотехнічного інституту та бізнесу не має, як і її чоловік Роман Труба, щоправда у 2011 році зареєструвала на себе знак для товарів і послуг на львівський ресторан “У лисого Мацька”. Батько Романа Труби своєю чергою працював на дистанції колії “Підзамче” Львівської залізниці.

До слова, родичі Романа Труби володіють львівським рестораном “Манускрипт”.

Нагадаємо, 16 листопада конкурсна комісія рекомендувала на посаду директора ДБР Романа Трубу, а вже 22 листопада його офіційно представив президент Петро Порошенко.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.