Контрабанда на всі смаки

Кришкам – кришка
На міжнародному пропускному рункті «Порубне» затримано вантажівку «Івеко» 44-річного громадянина України з напівпричепом. У супроводжувальних документах були зазначені кришки для консервації, полірована плитка та мармур загальною вагою понад 11 т. Та контрольне зважування  показало, що кришок насправді везеться майже на 14 т більше! Загальна вартість вилученого контрабандного товару і транспортного засобу, яким контрабанда здійснювалась сягнула за 200 тис. грн.
Ліки – контрабандою
Спробу такої «послуги» припинили буковинські прикордонники разом із кельменецькими митниками, затримавши поблизу україно-молдовського кордону громадянина Молдови 1982 року народження. Він намагався непомітно перевезти через кордон 12 коробок (1080 упаковок) медичних препаратів «Метромікон-Нео» та «Левометрин» молдовського виробництва. Затриманий дає свідчення. Вартість медикаментів встановлюється.
Цигарки підводою
Прикордонний патруль затримав на кордоні поблизу Красноїльська двох громадян України з підводою, на якій щільно лежали загорнуті в чорний поліетилен 25 ящиків з цигарками «Ронсон». Понад 12 тис. вилучених пачок цигарок призначалися для контрабанди до Румунії. Вилучений товар передано співробітникам Сторожинецької районної податкової інспекції.
16 золотих цяцьок
Громадянин Італії повертався з України до Італії на власному авті  через «Порубне» й забув задекларувати та пред’явити до митного контролю 16 золотих прикрас – ланцюжки, підвіски, сережки та каблучки – загальною вагою 71 г на суму 5947 грн. Співробітники митного пункту пропуску Вадул-Сіретської митниці прикраси знайшли й  вилучили. Складено протокол про порушення митних правил.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *